Agape | Santechnika, vonios, dušo kabinos, maišytuvai | Sanilux

Agape

Agape

Agape

agape_logo_b_150_auto_png Italija

Benedini šeima Veronoje, Italijoje 1973 metais įkūrė įmonę Agape. Agape gamintojas kuria originalaus stiliaus, šiuolaikiškus ir modernius vonios kambario baldus, vonios įrangą ir aksesuarus. Agape gamintojo ekspertai sako, kad šiandien vonios kambaris keičiasi nuo funkcionalumo į erdvę poilsiui, kuri tampa dinamiška, jauninanti ir privati aplinka.

Nuo pat pradžių įmonės įgimtas talentas ir jos noras keistis, palaikyti ryšį su geriausiais italų gamybos produktais, Agape įmonė išsiskyrė, kaip viena iš įdomiausių “Made in Italy” prekės ženklų. Laikui bėgant gamintojas sukūrė platų partnerystės tinklą su pramonės įmonėmis ir amatininkais, su kuriais turi bendrą aistrą vonios kambario baldų kokybei ir naujovėms. 

Agape jau 40 metų padėjo vonios kambario dizaino evoliucijai. Jų ikoniški ir išskirtiniai kolekcijos gaminiai – Spoon ir Ottocento by Benedini Associati tapo šiuolaikinio stiliaus svarbiausia detale. Šiandien, pagrindiniai dizaineriai suteikia pavadinimus savo kūriniams, tokie kaip Vieques by Patricia Urquiola vonia ir Bjhon praustuvas, sukurtas 1970 metais dizainerio Angelo Mangiarotti ir dabar pagamintas iš marmuro, akmens ir inovatyvios ir ekologiškai tvarios medžiagos Cristalplant.

Įmonė laimėjo daugybę svarbių apdovanojimų, tarp kurių ir “Design Plus” apdovanojimas. Taip pat, 2014 metais, Nivis praustuvo dizainas buvo išrinktas Compasso d’Oro ADI konkursui, kuris bus eksponuojamas XXIII ekspozicijoje, Milane. 

Agape įmonė gamina santechniką, vonios kambario praustuvus, unitazus ir wc klozetus, praustuvo maišytuvus, vonias, dušo kabinas, vonios kambario baldus ir spinteles, kosmetinius veidrodžius, veidrodines spinteles, vonios kambario šviestuvus, vonios kambario aksesuarus – muilines, muilo dozatorius, rankšluosčių laikiklius, rankšluosčių radiatorius ir kitus aksesuarus. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.agapedesign.it

Agape gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Agape

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: