Agrob Buchtal | Keraminės plytelės, apdaila fasadams | Sanilux

Agrob Buchtal

Agrob Buchtal

Agrob Buchtal

Vokietija

Keraminės plytelės baseinams, gyvenamosioms patalpoms, klinkerio plytelės lauko terasoms ir fasadams. 

AGROB BUCHTAL prekės ženklas buvo įkurtas 1992 m., dėka dviejų tradicinių įmonių susijungimo – „Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG“ ir „AGROB Wessel Servais AG“, kurios buvo įkurtos jau nuo XVIII a.

Aukščiausios kokybės firminės plytelės AGROB BUCHTAL – tai įmonės žinios ir naujovės, atitinkančios šiuolaikinės rinkos reikalavimus. Tokiu būdu keramika gimė su kokybės ženklu „Pagaminta Vokietijoje“.

AGROB BUCHTAL keraminės plytelės plaukimo baseinams, gyvenamosioms patalpoms ir fasadams apdorojamos unikalia HT danga, kuri palengvina techninę priežiūrą ir valymą bei prailgina tarnavimo laiką. Įmonė orentuojasi į solidų dizainą bei nepriekaištingą produkcijos kokybę.

„AGROB BUCHTAL“ viena iš pirmų įmonių, kurie kuria saugias vaikščiojimui grindų plyteles.

Taikymo sritys

Gyvenamosioms vietoms ir lauke, privačiuose ar visuomeniniuose pastatuose, prekybos centrams ir kitoms komercinės paskirties patalpoms.

AGROB BUCHTAL siūlomų produktų asortimentas apima visas klasikines keraminių plytelių taikymo sritis, taip pat naujovių dėka sukuriamos naujos sritys. Rezultatas yra neprilygstamas bei platus  produktų asortimentas. Įmonės gaminiai nuo didelio formato namų keramikos ir patrauklių mozaikinių plytelių iki tvirtos pramoninės keramikos. Agrob Buchtal įmonė užtikrina nuoseklų sprendimą patalpose ir lauke su harmoninga perėja tarp jų.

Keraminės plytelės

Vonios kambariui, virtuvei, koridoriui ar kitoms gyvenamosios erdvėms.

Architektūrinės keraminės plytelės

Keraminės plytelės skirtos baseinams ir kitiems komerciniams pastatams.

 

Fasadų sistemos

Keraminės fasado plokštės ir apdaila naujiems pastatams.

Plačiau apie Agrob Buchtal

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284

arba parašykite mums: