ArtCeram | Vonios kambario baldai, santechnika | Sanilux

ArtCeram

ArtCeram

ArtCeram

ArtceramItalija

Aistra namams ir kokybė – dvi pagrindinės savybės, kurias išryškino 1987 metais Artceram įmonę, nuo tada Valentino Brunelli pradėjo savo veiklą. Tačiau, tik 2000 metais Artceram pastebėjo savo strateginį augimą ir prekės ženklo žinomumą Italijoje ir visame pasaulyje dėl puikaus savo produktų dizaino, praktiškumo, inovacijos ir vertybių. Šiandien, visiškai kitokiu gyvenimo perspektyvos supratimu ir namų koncepcija, Artceram – vadovaujama Alberto Brunelli – pasiekė sėkmę, kaip šiuolaikiška įmonė.

Verslo mentalitetas remiantis “made in Italy” koncepcija, visuomeninė atsakomybė, detalių priežiūra ir pagarba santykiams savo partneriams – yra pagrindinės Artceram vertybės siekiant gamybos strategiją ir įmonės augimo tikslus. Padidintos gamybos linijos, persvarstytos darbo valandos tam, kad pagerinti darbuotojų gyvenimo kokybę, nanotechnologijos naudojimas ir vandens taupymas iš žaliavų, kurie yra ypač gryni, tai faktoriai, kurie suteikia produktams aukštą kokybę. Elegancijos ir technologijos tyrimai, dizainas ir pagarba  meistriškumui, apibrėžia Artceram gaminanti tendencijos produktus.

ArtCeram gamina vonios kambario baldus, vonios aksesuarus, kriaukles, pastatomus praustuvus, santechniką, dušo padėklus ir vonias.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.artceram.it

Plačiau apie ArtCeram

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: