Artelinea | Vonios kambario baldai, santechnika | Sanilux

Artelinea

Artelinea

Artelinea

ArtelineaItalija

Artelinea įkurta 1962 metais Florencijoje, kai Marcello Gobbini pradėjo veidrodžių dangos verslą ir kūrė stiklo aksesuarus. Tai buvo ekonomikos bumo metai – pasaulio ekonomika buvo skęstanti ir Italija pradėjo eksportuoti jaunų, kūrybingų ir dinamiškų kūrėjų rankų darbo produkciją. Šiandien, Artelinea įmonė yra pripažinta, kaip viena iš lyderių vonios kambario baldų rinkoje.

Artelinea įmonei aukštos kokybės standartai yra kuriami išskirtina gamyba ir siūlo veidrodžius, kriaukles, praustuvus, vonios kambario baldus, šviestuvus, sienų ir grindų plyteles ir kitus vonios aksesuarus. Kiekvienas žingsnis gamybos procese yra labai svarbūs, kur įmonė ir stengiasi atsakingai valdyti visą procesą – nuo supjaustymo iki lenkimo, šlifavimo, lydymo, dažymo ir lazerio darbų. Visi vonios kambario baldai, medžio apdirbimo skyriuje yra pagaminti kvalifikuotų amatininkų, taip pat šalia  yra inžinierių skyrius, kurie surenka ir instaliuoja veidrodžius ir kitus vonios kambario baldus ir aksesuarus.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.artelinea.it

Plačiau apie Arteline

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: