Bagno & Associati | Vonios kambario aksesuarai | Sanilux

Bagno & Associati

Bagno & Associati

Bagno & Associati

bagno-associatiItalija

Įmonė Bagno & Associati  gamina vonios kambario aksesuarus nuo 1989 metų, kurio pagrindinis dėmesys yra teikti modernias kolekcija Jūsų voniai, bet taip pat darydami vonios kambarį praktišką ir funkcionalų. Bagno & Associati jau yra Italijos ir tarptautinėje rinkoje, dirba kartu su aukštos kvalifikacijos darbuotojais ir dizaineriais, taip pat atlieka nuolatines apklausas tam, kad surastų pusiausvyra tarp klientų, rinkos ir gamybos.

Šiuo metu, įmonės produkcija turi 21 pilnus vonių kambario aksesuarų gamas suskirstytas į hi-tech, modernią, klasišką, ir skirti viešbučių projektams produktai. Bagno & Associati  sukūrė išskirtinę produkciją viešbučiams – paprasti vonios aksesuarai, lengvas montavimas ir saugūs produktai. Bagno & Associati siūlo vonios aksesuarų rinkinius, vonios lentynėles, keramikinius skysto muilo dozatorius, muilines, keramikines vonios kambario stiklines, tualetinio popieriaus stovus, tualetinio popieriaus laikiklius, tualeto šepečius, rankšluosčių laikiklius, pakabas rankšluosčiams.

https://www.bagnoeassociati.it

Plačiau apie Bagno e Associati

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: