Baseinai pagaminti iš nerūdijančio plieno. | Sanilux

Baseinai iš nerūdijančio plieno – vien privalumai!

Baseinai iš nerūdijančio plieno – vien privalumai!

Baseinai iš nerūdijančio plieno – vien privalumai!

Lietuvoje baseinai iš nerūdijančio plieno deja, iki šiol nėra labai populiarūs. Madinga aukštos kokybės metalinių baseinų statybos technologija jau senai įsitvirtino Europoje. Tai greitas ir aplinkai nekenkiatis būdas statyti privačius ir visuomeninius baseinus, sūkurines vonias, statyti vidaus ir lauko baseinus iš metalo. Pagrindiniai nerūdijančio plieno baseino privalumai:

  • Parengiamųjų darbų lengvumas ir paprastumas –  baseinas iš metalo  gaminamas iš nerūdijančio plieno, nereikalauja jokių sunkių paruošiamųjų darbų baseino patalpos paruošimui.
  • Greita baseino statybos eiga – baseino konstrukcijos iš nerūdijančio plieno surinkimas bei montavimo lengvumas leis sutaupyti daug laiko. Nereikia vykdyti daugelį darbų, kurie vykdomi statant baseinus iš betono.
  • Lengva baseino konstrukcija – baseino nerūdijančio plieno konstrukcijos svoris yra žymiai mažesnis, nei gelžbetoninio baseino konstrukcija, kas leidžia žymiai sumažinti  baseino pastato apkrovą.
  • Metalinio baseino paviršius yra atsparus baseino vandens dezinfekavimo priemonėm –  nerūdijantis plienas yra atsparus chloro poveikiui.
  • Metalinio baseino konstrukcija yra atspari bet kokioms oro sąlygoms – nei karštis, nei šaltis neturi jokio poveikio baseino nerūdijančio plieno  konstrukcijai. Metalas yra pakankamai elastingas, tai leidžia baseinui laikyti skirtingas oro sąlygas.
  • Minimali baseino priežiūra – nerūdijančio plieno baseino paviršius reikalauja žymiai mažiau priežiūros bei aptarnavimo medžiagų. Tai leidžia sutaupyti  baseino eksploatacijos metu. Nerūdijantis plienas, skirtingai nuo plytelių ar mozaikos paviršių, neturi siūlių, kur galėtų veistis mikroorganizmai. Todėl  baseine visada bus idealus higienos parametrai.
  • Ilgas baseino tarnavimo laikas – baseinai iš nerūdijančio plieno  tarnauja daugiau nei 50 metų.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284