Bossini | Dušo komplektai, dušo galvutės, maišytuvai | Sanilux

Bossini

Bossini

Bossini

bossini-logo Italija

Bossini įmonė lyderiaujanti dušo kabinų, lanksčių žarnų, maišytuvų ir vonios kambario aksesuarų rinkoje jau nuo 1960 metų. Kokybė, dizainas, tendencijos sekimas ir inovacija yra pagrindiniai principai įmonės planavime ir gamyboje. Palaipsniui įmonė įgijo prestižinį vaidmenį tarptautinėje rinkoje, kur itališkas dizainas visada buvo žinomas kaip skoningas ir elegantiškas. Įmonė gamina įvairią produkciją, kuri yra inovacinė ir atitinka visus kokybės standartus. Bossini įmonei pavyko gaminti dušo komplektus, kurie suteikia vonios kambariui intymią, kokybišką, funkcionalią ir jaukią aplinką.

Gamintojas užtikrina aukštus saugumo standartus ir skiria ypatingą dėmesį aplinkos poveikiui ir maksimalų funkcionalumą. Kasdienis veiksmas milijonams žmonių, tai yra laikas Jūsų pačių poilsiui, dušas turėtų užtikrinti poilsį ir atsipalaidavimą. Būtent dėl šios priežasties Bossini gamintojas investavo į savo gaminių funkcionalumo ir estetikos tyrimus, užtikrinant apdailos ir medžiagų aukščiausią kokybę. 

Technologija išsivystė ir tai suteikė Bossini įmonei gaminti ne tik dušo aksesuarus iš žalvario, bet ir įvairius dušo komplektus ir dušo stovelius, dušo galvutes ir maišytuvus, kneipp dušelius, dušo žarnas ir potinkines dušo sistemas.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.bossini.it

Bossini gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Bossini

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: