BREM | Radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai | Sanilux

Brem

Brem

Brem

BREM

Italija

BREM Italijos gamintojas skiria ypatingą dėmesį radiatorių dizainui. BREM projektuoja ir gamina radiatorius ir rankšluosčių džiovintuvus naudojant plieninius vamzdžius, todėl BREM pripažintas kaip vienas iš aukščiausių radiatorių gamintojas savo rinkoje dėl produkcijos kokybės ir unikalaus dizaino.

BREM radiatoriai yra ne tik objektas, kuris šildo patalpą, bet ir kambario papuošimas, kurį galima sukurti pagal kliento pageidavimą matmenų dydį ir kitus specifinius kambario ir naudotojo poreikius. BREM siūlo 80 blizgių, satininių ir metalinių spalvų. Elegantiška chromo apdaila taip pat yra prieinama tam tikriems modeliams. Specialūs radiatoriai yra gaminami vonios rankšluosčių ir drabužių džiovinimui taip pat ir kambario šildymui.

BREM radiatoriai yra sukurti kad atitikti kiekvieno architekto projekto funkcionalumą ir estetinius poreikius, architektas gali pritaikyti radiatorių į bet kokią erdvę atsižvelgiant į tinkamą dydį.

Viena iš BREM stipriųjų pusių – tai jos galimybė gaminti įvairius modelius bet kokio dydžio. Kai kuriais atvejais net pakeičiant originalią radiatoriaus formą, visada užtikrinant aukštą kokybės lygį suvirinimo būdais ir specialiomis medžiagomis.

https://www.bremradiators.com

Plačiau apie Brem

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu ir parinks daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: