Décor Walther | Vonios kambario aksesuarai | Sanilux

Décor Walther  

Décor Walther  

Décor Walther  

Decor-walther

Vokietija

Décor Walther gamina aukščiausios kokybės vonios aksesuarus: veidrodžių apšvietimas, šviestuvai, veidrodžiai, kosmetiniai veidrodžiai, šiukšliadėžės, šiukšliadėžės su pedalu, skysto muilo dozatoriai, muilinės, vonios lentynos, tualetinio popieriaus laikikliai, rankšluosčių laikikliai ir kiti aksesuarai. 1973 metais, Frankfurte, Vokietijoje, Harald Walther kartu su specialistais įkūrė savo vonios kambario aksesuarų parduotuvę. Šiandien, gamintojas Décor Walther yra vienas iš pirmaujančių tiekėjų šioje srityje. Įmonės filosofija produktams suteikia unikalumo tarptautinėje rinkoje. Produkcijos diskretiška prabanga, kokybė ir dizainas, apibendrina, kuom įmonė išsiskiria nuo kitų. Estetinis gaminių dizainas nėra pernelyg madingas, istoriškas ar perkrautas. Décor Walther produktus geriausiai apibūdina ilgaamžiškumas. Vonios kambario aksesuarų ilgaamžiškumas turi atpalaiduojanti efektą, niekada nuobodus, ar tai nėra puikus sprendimas Jūsų vonios kambariui? Gražus. Aukštos kokybės. Iki paskutinės detalės.

Antras aspektas yra ilgalaikė kokybė. Jus tai galite pamatyti ir pajusti, kokybė turi medžiagą. Pabaigtas produktas atspindi kokybišką meistriškumą ir priežiūrą. Sukurti naujas idėjas, įmonė dirba tik su geriausiais ekspertais kiekvienoje srityje, priklausomai nuo medžiagų, ar tai metalas, stiklas, porcelianas ar mediena. O jau visas produkto rezultatas atspindi medžiagoje.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.decor-walther.com

Décor Walther gamintojo kolekcijos:

Plačiau apie Decor Walther

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: