Devon & Devon | Prabangi santechnika, Vonios baldai | Sanilux

Devon & Devon

Devon & Devon

Devon & Devon

devon-devon-plyteles-baldai-maisytuvai-dusasItalija

Devon & Devon įmonė įkurta 1989 metais Florencijoje, Italija. Architektai Gianni ir Paola Tanini turėjo bendrą viziją – sukurti vonios kambarį įkvėpta europietiška tradicija ir patobulintas amerikietiško dizaino. Kartu jie sukūrė įmonę, kuri šiandien eksportuoja daugiau nei 80 šalių. Devon & Devon gamintojas siūlo gaminius iš keramikos: sienų ir grindų plyteles, mozaikinės plyteles, vonios įrangą – maišytuvus ir dušo komplektus, dušo kabinas, vonias, praustuvus su konsole, vonios konsolę, praustuvo baldus, vonios kambario baldus, vonios kambario aksesuarus –  veidrodžius, puodelio laikiklius, muilines, rankšluosčių kabyklas, rankšluosčių džiovintuvus, drabužių kabliukus, tualetinio popieriaus laikiklius, klozeto šepečio laikiklius ir rankšluosčių kabyklas, papildomo tualetinio popieriaus laikiklius ir šviestuvus.

Sukurta Florencijoje

Devon & Devon paprastų geometrinių ir griežtų formų kolekcijos, kuriose galima pastebėti Florenciją. Devon & Devon įmonės ryšys su šiuo Toskanos regionu yra labai stiprus ir neatskiriamas. Florencijoje sukurtos Gianni ir Paola Taninos idėjos, būtent šiame mieste atranda įkvėpimo, o eskizai ir jų idėjos yra įgyvendinamos ir virsta unikalia kūryba, kurios tikslas papuošti geriausius namus pasaulyje. 

Įkvėpta pasaulio

Devon & Devon įmonė grįžta į šaltinius ir savo nuožiūra interpretuoja praeities tradicijas, sukuriant savo unikalų stilių. Tai moderni klasika, elegantiškas Art Deco, gražiosios epochos stilistika, Viktorijos laikai ir Florencijos atgimimo derinys, bet taip pat, pažymi ir Dolce Vita stilių, džiazo ir Holivudo periodą. Taigi Devon & Devon vonios kambarys taip ir atrodo – prabangus ir išskirtinis.

Devon & Devon kokybės kūrimo istorija

Italijos įmonė Devon & Devon surinko talentingus menininkus iš geriausių Italijos regionų ir visos Europos, kurie domisi unikaliais Devon & Devon kūriniais. Jų talentai, žinios ir meistriškumas kantriai perduodami iš kartos į kartą ir yra įkūnyti vonios kambario balduose ir keramikiniuose gaminiuose, atkreipiant dėmesį į detales ir nepaprastą kokybę. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.devon-devon.com

Devon & Devon kolekcijos: 

Plačiau apie Devon & Devon

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: