Energetiškai efektyvus "OSPA" baseinas | Sanilux

Energetiškai efektyvus „OSPA“ baseinas

Energetiškai efektyvus „OSPA“ baseinas

Energetiškai efektyvus „OSPA“ baseinas

„OSPA Schwimmbadtechnik“ energetinė koncepcija:

    • Protinga baseino valdymo sistema
    • Energetiškai efektyvi įranga
    • Energijos optimizavimas projektavime

Firma „OSPA Schwimmbadtechnik“ specializuojasi baseinų vandens paruošimo įrenginių gamyboje. Kartu didelis dėmesys skiriamas aplinkos apsaugos klausimams. Firmos inžinieriai ir technikai atlieka kruopščius tyrimus energijos taupymo srityje. Jų gautos žinios panaudojamos energetiškai efektyvių vandens paruošimo sistemų gamybai.

Taip firma “OSPA” aktyviai dalyvauja išsaugant aplinka. Priemonės chemikalų vartojimo sumažinimui, tuo pačiu taupančios eksploatacines išlaidas, vertinamos kaip labiausiai veiksmingas būdas išsaugoti ekologiją.

energetiškai-efektyvus-OSPA-baseinas

Energetinis efektyvumas ir klimato apsauga – „protingo“ baseino pagalba

Energetinis efektyvumas – tai raktas sėkmingam finansinių išlaidų mažinimo ir CO2 išmetimų kiekio mažinimui.. Atsakymas į klausimą apie minimalų dezinfekcinių medžiagų naudojimą yra natūralios druskos ir aktyvintos anglies naudojimas, o taip pat šiuolaikiški vandens paruošimo įrenginiai ir kompiuterizuotas jų valdymas.

Baseino vandens paruošimo sistemos šerdimi yra valdymo sistema Ospa-BlueControl®, tiksliai kontroliuojanti visas jos funkcijas ir užtikrinanti energijos sunaudojimo požiūriu efektyvų darbo režimą. Tokia inovatyvi technologija leidžia taupyti energiją ir palaikyti vandens parametrus reikiamame diapazone. Taip ji prisideda prie gamtos išteklių išsaugojimo ir aplinkos apsaugos.

Firmos „OSPA“ naujausi tyrimai leidžia eksploatuoti visus įrenginius energiją taupančiame režime. Energijos taupymas prasideda nuo reikiamo kiekio dezinfekcinių medžiagų gamybos chlorozono metodu iš regeneruojamosios druskos ir tęsiasi siurbliuose, esančiuose įrangos sudėtyje.

Siurbliai su dažnio kontrole yra svarbi šiuolaikinės „OSPA“ įrangos dalis. Siurblių srovės naudojimo parametrai reguliuojami pagal reikalingą galingumą, kas užtikrina energetiškai efektyvų įrangos darbą ir optimalią vandens cirkuliaciją. Naudojami elektriniai varikliai atitinka naujus padidintus ES energetinio efektyvumo standartus.

Kita galimybė energijos taupymui yra baseino nenaudojimo laikas. Šio režimo esmė yra temperatūros sumažinimas baseino patalpoje nesinaudojimo metu, esant uždengtam žaliuziniam uždangalui.

Ši funkcija atliekama sistemos Ospa-BlueControl® pagalba, kuri valdoma iš sensorinio pultelio BlueControl®. Temperatūros patalpoje sumažinimas taupo energiją ir mažina eksploatacines išlaidas. Papildomas energetinio efektyvumo būdas yra vandens lygio sumažinimas baseine nenaudojimo metu. Toks sprendimas leidžia laikyti persipylimo lataką sausą. Vandens cirkuliacija tuo metu vyksta tik per padavimo purkštukus.

Ši funkcija užprogramuota valdymo sistemoje Ospa-BlueControl®. Jos pagalba kontroliuojami visi vykstantys procesai. Energijos taupymo efektas šiuo atveju akivaizdus: vanduo negaruoja iš persipylimo latako, ir taip mažinama apkrova oro kondicionavimo ir džiovinimo sistemai.

Taip pat sumažėja baseino suvartojamas elektros energijos kiekis. Dar vienu faktoriumi, mažinančiu energijos sąnaudas, yra tai, kad vandens cirkuliacija vyksta taip vadinamu mažuoju ratu, t.y. be persipylimo talpos.

Nereikėtų užmiršti, kad valdymo sistema Ospa-BlueControl® padeda išvengti  netikslingo energijos vartojimo naudojantis vandens atrakcionais. Tai galima pasiekti, pavyzdžiui, programuojant jų darbo režimus, kas ypatingai svarbu eksploatuojant viešbučių ar visuomeninius baseinus. Taip, norint išvengti didelio elektros energijos vartojimo, galima atjungti galimybę vienu metu įjungti kelis atrakcionus.

Svarbus šiuolaikinio baseino elementas yra povandeniniai LED šviestuvai. Jie ne tik patrauklūs išoriškai, bet ir tarnauja žymiai ilgiau, negu halogeniniai. Praktikoje tai reiškia žymų išlaidų sumažėjimą techniniam aptarnavimui ir padidėjusį intervalą tarp lempų keitimo. Be to, šviesos diodai vartoja tik nežymią dalį energijos, reikalingos halogeniniams šviestuvams. Savaime aišku, kad firmos „OSPA“ siūlomi šviestuvai yra valdomi sistema Ospa-BlueControl®, kuria galima reguliuoti spalvotos LED šviesos intensyvumą.

Tačiau pilnas energetinis baseino efektyvumas pasiekiamas tik tuo atveju, jeigu visi sistemos komponentai suderinti tarpusavyje ir tiekiami iš vienų rankų.

Ekologiškas mąstymas, energijos taupymas ir orientacija į ateitį – įrengiant baseinus su „OSPA“. Firmos „OSPA Schwimmbadtechnik“ atstovas Lietuvoje ir Kaliningrado srityje įmonė „Sanilux“ padės Jums paruošti baseino projektą ir įrengtį baseiną, atitinkantį aukščiausius reikalavimus.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus, baseino formą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284