IBB | Vonios kambario aksesuarai | Sanilux

IBB

IBB

IBB

IBBIBB šeimos įmonė, gaminanti vonios ir virtuvės aksesuarus nuo 1974 metų. Įmonė yra Bedizzole mieste Italijoje, viename iš labiausiai išsivysčiusių miestų metalo produkcijos industrijoje. Pagrindinis IBB įmonės tikslas yra kurti aukščiausios kokybės, rafinuotus produktus, kad derintųsi, bet kokioje vietoje. Taip pat sėkmingai bendradarbiauti su klientais ir tapti lyderiais vonios kambario aksesuaruose. Daugiau nei  40 metų aistros ir ekspertizės, IBB siūlo vonios kambarius sprendimus, ne tik privatiems, bet ir visuomeniniams vonios kambariams.

IBB įmonė gamina virtuvės aksesuarus ir vonios kambario aksesuarų rinkinius, vonios lentynėles, skysto muilo dozatorius, muilines vonios kambario stiklines, tualetinio popieriaus stovus, tualetinio popieriaus laikiklius, tualeto šepečius, rankšluosčių laikiklius, pakabas rankšluosčiams, kosmetinius veidrodžius ir kitus aksesuarus. 

https://www.industriebonomi.com

 

Plačiau apie Industrie Bonomi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: