Lea Ceramiche | Keramines grindų ir sienų plytelės | Sanilux

Lea Ceramiche

Lea Ceramiche

Lea Ceramiche

Lea-ceramiche

Italija

Lea ceramiche įmonė gamina aukščiausios kokybės keramines grindų ir sienų plyteles. Įmonė pradėjo dirbti su žinomais architektais ir dizaineriais, kurių dėka keraminių ir porceliano plytelių naudojimo būdai tapo platesni. Kartu su įmonės žiniomis ir dizainerių idėjomis sukūrė naujas keraminių paviršių spalvas, tekstūras, dydžius ir formas. Porcelianinė keramika dabar gali puošti Jūsų namų erdvę ne tik tradicinėse vietose, kaip virtuvė ar vonios kambarys.

Lea Ceramiche įmonė sukūrė naują plytelių kolekciją – Lea Ceramiche Slimtech ir antibakterinė Microban produkcija, tai yra inovacija, kuri pakeitė keramikos industriją.

“Slimtech” yra sprendimas, kuris papildo Lea Ceramiche gaminių asortimentą, pateikdamas sluoksniuotą porcelianą, kurių išmatavimai yra 300cm x 100cm, dėl savo lengvumo, plytelės storis yra tik 3mm. Tai yra laminavimo ir porceliano suspaudimo rezultatas, kuris pakeitė tradicinį gamybinį procesą

“Slimtech” idealiai tinka mažos energijos pastatų statybai, nes ji yra 100 % ekologiška: ji išleidžia mažiau taršos į atmosferą, sutaupo transportavimą ir pakavimą, sukuria mažiau gamybos atliekų. Tai itin lengvas svoris ir didelė plokštės forma, kuris yra idealus plytelių dengimas sienų ir grindų apdailai, pakabinamoms luboms, šilumos izoliacijos dangos sistemai ir išorės apmušalams.

Taip pat, Lea Ceramiche įmonė sukūrė naują antibakterinę “Microban” grindų ir sienų plytelių kolekciją. Ši antibakterinė kolekcija skirta klinikoms, mokykloms, laboratorijoms ir kitoms gyvenamoms vietoms. Antibakterinė apsauga yra tikslas sumažinti bakterijų judėjimo skaičių į kitus paviršius. “Microbran” kolekcija apsaugo paviršių nuo bakterijų, blokuodamas baltymų ir fermentų aktyvumą. Pašalinus baltymus, kurios yra būtinos bakterijos išgyvenimui, jos nebesugebės daugintis. Plytelės įdiegta naujoviška technologija yra aktyvi 24 valandas per parą, užtikrinant nuolatinę apsaugą dieną ir naktį.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.ceramichelea.it/en/

Lea Ceramiche gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Lea Ceramiche

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: