Plaukimo ir masažinio baseino įrengimas privačiame name | Sanilux

Plaukimo ir masažinio baseino įrengimas

Plaukimo ir masažinio baseino įrengimas

Plaukimo ir masažinio baseino įrengimas

Privačiame name Sankt Peterburge įrengtas plaukimo ir masažinis baseinas su persipylimu.

Projekto aprašymas:

Plaukymo baseinas (išmatavimai 850 x 550 cm (IxP), gylis 150 cm – gilėjantis) ir SPA masažinis baseinas (diametras-255 cm)  suprojektuoti ir įrengti su persipylimo latakais, taip išgaunant aukštesnį baseinų vandens lygį.

Baseinuose įrengta aukščiausios kokybės “premium” lygio OSPA BlueClear/chlorozono vandens dezinfekavimo ir filtravimo įranga. Gamintojas “OSPA Scwimmbadtechnik”(Vokietija). Pagrindiniai šios įrangos privalumai: baseino vanduo skaidrus, tyras tarsi šaltinio vanduo (prilygsta geriamojo vandens kokybei), nejaučiamas baseinams būdingas chloro kvapas (vanduo be chloro kvapo). Baseino vanduo nedirgina odos ir akių, maudytis tinka linkusiems į alergiją žmonėms.

Baseinų vandens dezinfekcijai naudojamos specialios druskos tabletės iš kurių išgaunamas chloras pagal tuo metu esančius vandens parametrus. Chloro gamyba vyksta atskiroje sistemoje, jokios balastinės medžiagos nepatenka į baseino vandenį. Tai itin ekonomiška baseino vandens dezinfekcija.

Plaukimo baseine taip pat įrengta oro masažas iš baseino dugno, plaukimo priešsrovė ir masažiniai taškai baseino sienoje, spalvotas LED apšvietimas.

Visos įdėtinės baseino detalės pagamintos iš aukščiausios kokybės bronzos su nerūdijančio plieno apdaila. Plaukimo baseino vidaus apdaila įrengta iš mozaikos plytelių. SPA masažinio baseino korpusas pagamintas iš sanitarinio akrilo.

Masažinis baseino išorės apdaila įrengta iš mozaikos plytelių. Šalia įrengtos kneip kojų vonelės ir šildomi suolai.

 

 

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403

Kiti mūsų įgyvendinti projektai: