Roger

Roger

Roger

roger-sauna-logoVokietija

SPA Jūsų namuose.

Atvykstant namo, mes visi norime atsipalaiduoti pamiršti dienos rūpesčius ir nerimus, atpalaiduoti raumenys po treniruotės, norime pasikrauti nauja energija. SPA wellness yra ne tik madingas žodis, bet tai, kai šiuolaikinio gyvenimo žmonės vėl atranda pusiausvyrą tarp streso ir atsipalaidavimo. O jeigu ir yra galimybė tai padaryti savo namuose, tada atsipalaidavimas tampa veiksmingesnis ir integruotas į kasdienį gyvenimą. Be to, visa šeima gali mėgautis pirties malonumais. 

Pirtis – karštas malonumas su senomis tradicijomis. 

Jau nuo pat senų laikų žmonės vertino prakaitavimą, kaip naudą sveikatai. Suomiai kultivavo saunos procedūras jau daugelį amžių, tai kūno ir proto atsinaujinimas ir atsipalaidavimas. Pirma, tai yra Jūsų kūno sportas, kuris sustiprina kūno imunitetą, gerina kraujotaką ir išvalo odą. Antra, sauna, taip pat gerina  protą ir dvasią, leidžia atsipalaiduoti visam kūnui. Todėl, nenuostabu, kad saunos maudymosi tradicija vis dar tęsiasi ir vis labiau populiarėja. Populiariausios Roger įmonės pirtys – Origo, Baleo ir Videro. 

Meistriškumas su aistra.

Roger įmonė įkurta 1947 metais Schwabisch Hall miestelyje. Labai greitai įmonė išpopuliarėjo ir tapo, kaip kokybiškų pirčių tiekėjas. Komfortas, saugumas ir ekonomiškumas yra pagrindiniai įmonės veiksniai. Šiandien įmonės tikslas yra suteikti patogius produktus ir paslaugas, kurios tiks, bet kokiose situacijose. Įmonė siūlo patikimos kokybės pirtis su puikiomis kainomis ir kokybės santykiu. 

Roger įmonė gamina pirtis, infraraudonųjų spindulių kabinas, rankomis atstumiamą infraraudonųjų spindulių kabiną, valdymo pultus, pirties krosneles, infraraudonųjų spindulių įmontuojamas sėdynes, lauko pirtis ir kitus pirties aksesuarus.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.roeger-sauna.de

Roger gamintojo kolekcijos: