SICIS i'Pix - Pixel stiklo mozaikos apdaila | Sanilux

SICIS I’Pix – Pixel stiklo mozaikos kolekcija

SICIS I’Pix – Pixel stiklo mozaikos kolekcija

SICIS I’Pix – Pixel stiklo mozaikos kolekcija

gamintojas-sicissicis-ipix-mosaic

SICIS I’Pix (IPix / Pixel) stiklo mozaikos kolekcija.

Pikselis visuotinai apibrėžiamas, kaip mažiausias vienintelis skaitmeninis vaizdo komponentas. SICIS i‘Pix apibrėžia tekstūrą ir dizainą, panaudojant mozaikos plyteles, kaip skirtingus skalarinius elementus, daugiakomponenčių elementų.

Kaip dizaineris pasirinktų ir suderintu įvairias medžiagas, kad sukurtų elegantišką vakarinę suknelę, i’Pix apima įvairias SICIS stiklo mozaikos kolekcijas, įskaitant skaidrias, spinduliuojančias, veidrodines ir tekstūruotas medžiagas.

Daugiau nei 500 splavų, klientui / Užsakovui suteikiama laisvė rinktis iš daugybės variantų, modelių ir palečių. Su šia autonomija, i‘Pix mozaikos kolekcija demonstruoja begalybę, kuriant nepakartojamus modelius, nuo tono ant tono iki stipraus kontrasto, tiek vaizdinių, tiek abstrakčių.

Paviršiai yra stebinantys, pritaikyti bet kokiai atmosferos tipams, su brangiu prisitaikančiu individualiu dizainu, kuris padengtų erdvę su neprilygstama SICIS mozaiką, la Maison 100% pagaminta Ravenoje, Italijoje.

KATALOGAS

Plačiau gamintojo tinklalapyje

https://www.sicis.com

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Sicis gamintojo apdailą nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai padės jums parinkti tinkamiausią Sicis mozaikos apdailos spalvą, raštą, tekstūrą, išmatavimus, variantus ir daug kitų papildomų aksesuarų. 

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403