SPA centras. Vidaus baseinas ir masažinis baseinas | Sanilux

SPA centras. Kombinacija: baseinas 15×5 m. ir sūkurine vonia

SPA centras. Kombinacija: baseinas 15×5 m. ir sūkurine vonia

SPA centras. Kombinacija: baseinas 15×5 m. ir sūkurine vonia

Baseino ir SPA projekto aprašymas

Baseino ir sūkurinės vonios kombinacija. Ši baseino kombinacija ypatinga tuom, kad pagrindinis baseinas (15,00 x 5,00 m) ir nedidelis sūkurinis (masažinis) baseinas eksploatuojami ant vienos filtravimo ir vienos dezinfekavimo sistemos – du baseinai su vienu filtru. OSPA Schwimmbadtechnik gamintojo filtravimo ir dezinfekavimo įranga leidžia sutaupyti ant eksploatacinių medžiagų ant dezinfekcijos priemonių (pH, druskos) bei abiejų baseinų šildymo.

Visas baseino valdymas yra programuojamas bei autonomiškai valdomas naudojant OSPA BlueControl įrangą, kas leidžia pamiršti apie nuolatinę baseino priežiūrą.

Baseino ir masažinio baseino apšvietimui naudojami energiją tausojantis LED RGB spalvoti povandeniniai šviestuvai.

Papildomai baseino apsaugai nuo šiukšlių, vandens garavimo bei šilumos nuostolių naudojama automatinė baseino uždanga – žaliuzi, kuri integruota bei paslėpta baseino dugne.

Vidaus baseino apdailai panaudota išskirtinė Bisazza smulki mozaika.

Šalia baseino taip pat įrengtas nedidelis SPA centras su Klafs sauna, Klafs turkiška pirtimis, Klafs ledo generatoriumi bei Dorn Bracht RainSky įspūdžiu dušu.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseino ir masažinio SPA baseino kombinacija nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino ir SPA projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseinų apdailą, filtravimo įrangą, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403

Kiti mūsų įgyvendinti projektai: