Išskirtinis baseinas viešbutyje "GRAND PALACE" | Sanilux

Viešbutis „GRAND PALACE“

Viešbutis „GRAND PALACE“

Viešbutis „GRAND PALACE“

Projekto aprašymas

Viešbutis „GRAND PALACE*****“ yra priskiriamas naujos kartos aukščiausios klasės viešbučiams. Viešbutyje derinama praeities elegancija, komfortas, interjero prabanga ir geriausios aptarnavimo tradicijos. Viešbutis įsikūręs puikioje vietoje – mieste kurorte Svetlogorsk, Kaliningrado srityje, ant pačio Baltijos jūros kranto.

Projekto kūrimo etape kliento buvo duotas uždavinys aprūpinti viešbutį aukščiausios kokybės įranga, kuri turėtų atitikti tarptautinius standartus penkių žvaigždučių viešbučiui. Profesionali baseinų įranga, suprojektuota, pristatyta ir sumontuota „Sanilux“ įmonės, kartu su Vokietijos įmone „Ospa Schwimmbadtechnik“, šiai dienai unikali Baltijos šalyse. Baseino įranga viešbučio svečiams leidžia maudytis krištolo skaidrumo vandenyje, neturinčiame jokių kvapų. Baseino vandens kokybė atitinka Rusijos ir Europos standartus.

Baseino filtravimo įrenginiai Ospa Super ir baseino chemijos dozavimo įranga yra visiškai automatinė ir reikalauja minimalaus personalo įsikišimo. Lauko baseinas yra įdomus savo vieta – tiesiai ant jūros kranto. Baseino dydis 22 x 8 metrų leidžia laisvai plaukioti bet kokiu oru.

Vidaus baseinas nėra didelis, tačiau įrengtas su įvairiais OSPA vandens atrakcionais – „Krioklys“, „Burbuliuojantis oras“, įvairūs įtaisai, kad sukurti baseine priešpriešinį vandens srautą. Visos baseino detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno V4A.

Viešbutyje yra 32 aukštos kategorijos kambariai. Svečiams bus labai malonu pradėti dieną jaukiame vonios kambaryje. Visi vonios kambario aksesuarai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, buvo pristatyti „Sanilux“ įmonės. Vonios kambario interjeras ir sūkurinės vonios nudžiugins Jūsų akis ir kūną.

Bseino savybės

  • Baseino įranga, vandens atrakcionai: Ospa Schwimmbadtechnik
  • Baseinų plytelės: Agrob Buchtal, Bisazza
  • Baseino hidroizoliacija: Botament
  • Lauko baseino danga: Alkorplan 2000
  • Kambarių santechnika: Grohe, Geesa, Jacuzzi, Kaldewei, Villeroy & Boch

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti išskirtinį baseiną viešbutyje?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403

Kiti mūsų įgyvendinti projektai: