ACO Dušo latakai ir trapai

ACO Dušo latakai ir trapai

ACO Dušo latakai ir trapai

ACO.svg

Vokietija

ACO – tarptautinis lyderis vandens surinkimo ir nuvedimo sistemų srityje. Įmonė gamina linijinio drenažo, paviršinio vandens surinkimo latakus, laukos sistema – ACO Drain latakus, gatvių trapus, kietinius liukus, trapus iš nerūdijančio plieno, dušo ir vonios kambario trapus, batų valymosi groteles ir kitus gaminius komerciniams ir privatiems pastatams. 

Įmonės istorija prasidėjo dar 1780 metais, kai laivo kapitonas Otto Friedrichas Almanas nusprendė pradėti savo karjerą žemėje ir tapti verslininku. Šiandien,  ACO group vadovauja – Hans-Julius Almanas ir jo žmona Johanna ir du sūnūs Iveras ir Johanesas. 

Įmonė ACO ne visada gamino vandens surinkimo ir nuvedimo sistemas. Iš pradžių buvo katilų gamykla, 1946 metais pradėjo gaminti betoninius statybos elementus ir langus, o 1960 metais ACO gamino polimerbetonį ir užpatentavo prekės ženklu ACO Drain. Taip pat, 1970 metais ACO išsiplėtė ir pirmą kartą sukūrė atstovybę už Vokietijos ribų. 

Dušo ir vonios kambario drenažas, linijinis drenažas, namo pamatų ar sklypo drenažas, stogo vandens surinkimo sistema, nerūdijančio plieno latakai ir trapai, statybiniai elementai, šulinių dangčiai, nuotekų valymo įrenginiai ir daug kitų gaminių. ACO įmonė siūlo labai platų gaminių asortimentą, skirtų privačių gyvenamųjų namų, lauko kavinių ir komercinės paskirties pastatų statybai.  

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.acodrain.ru

Plačiau apie Aco

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti lauko ar pastatų drenažą ir kitus statybinius elementus?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]