Antonio Lupi gamintojo naujiena - Cristalmood® Reflex vonia. | Sanilux

Antonio Lupi Naujiena – Cristalmood® Reflex vonia

Antonio Lupi Naujiena – Cristalmood® Reflex vonia

Antonio Lupi Naujiena – Cristalmood® Reflex vonia

Neįtikėtinas lengvumas ir tvirtumas, griežtumas ir išraiškingumas, medžiaga ir spalva. Antonio Lupi vonios baldų, santechninės keramikos ir aksesuarų gamintojas pristatė naujausią vonios modelį – Reflex, iš naujos Cristalmood® medžiagos.

reflex-flumood-ginger

Naujoji patentuota Antonio Lupi Cristalmood® medžiaga pasižymi ypatingomis techninėmis savybėmis, leidžia sukurti lengvus bet tvirtus praustuvus ar vonias. Tai medžiaga, kuri leidžia sukurti švelnias ir patrauklias formas, atkurti protagonisto vaidmenį vandenyje. Medžiagos paviršiaus skaidrumas leidžia stebėti vandens tekėjimą, jo judesius ir tėkmės stiprumą. Po paskutinės baldų parodos “Salone del Mobile” 2018 metais, Antonio Lupi sukūrė devynias naujas madingas spalvas, kurios papildo Fumè spalvų spektrą, kurių identitetas buvo apdovanotas kaip geriausia integracija į vonios kambario kontekstą.

Taip gimė Nebbia, Ocra, Petroleum, Ginger, Cobalt, Sangria, Amber ir Lime atspalviai, kurie suteikia spalvų išskirtinumą, eleganciją ir gyvybingumą plastikiniuose Cristalmood tūriuose. Chromatinės Antonio Lupi vonių ir praustuvų  spalvos, kartu išlaikant geometriją ir išlenktas linijas, suteikia šiems daiktams plastikinių elementų, nuolat veikiamų šviesos, savybes.

Naujoji medžiaga – Antonio Lupi tyrimų rezultatas, kuris papildė jau esančias Flumood® ir Quarzomood® vonioms ir praustuvams naudojamas medžiagas. Ji buvo pavadinta –  Cristalmood® dėl savo skaidrumo ir blizgesio. Naujos kartos spalvota epoksidinė derva taip pat yra atspari ir universali. Ši medžiaga buvo sukurta norint pagaminti praustuvus kombinuojant skirtingas medžiagas ir siekiant atrasti rafinuotas spalvų kombinacijas. Cristalmood®, dėl savo ypatingų savybių taip pat buvo panaudota sukurti AL Studio vonios Reflex dizainą.

Cristalmood® yra spalvota derva, skaidri ir blizgi, pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio dervos ir dažančių pigmentų; išlaikė antikorozijos testus (druskos purškimą) ir gali būti valoma visais dažniausiai naudojamais valikliais. Dėl savo sudėties, Cristalmood® pagaminti daiktai sveria apie 30% mažiau nei tie, kurie pagaminti iš kitų kietų medžiagų paviršiaus, pavyzdžiui  Flumood medžiagos.

Daugiau informacijos apie Antonio Lupi vonios kambario baldus ir prabangią santechniką suteiks mūsų Sanilux įmonės darbuotuojai.

Plačiau gamintojo tinklalapyje

https://www.antoniolupi.it

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario įrengimu bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

tel. +370 699 68445

arba parašykite mums: