Aquaform

Aquaform

Aquaform

Aquaform dušų įspūdžiai Italija

„Aquaform“ gamintojas siūlo platų dušo sistemų asortimentą: dušo galvutes privatiems sektoriams, horizontalius masažinius dušus, dušo valdymo pultus, dušus su įvairiais purkštukais, LED apšvietimu, garsais ir kvapais, kūno purkštukus SPA zonai, lietaus dušus, įspūdžių dušus, tropinius dušus, dušo galvutes vonios kambariams, modulines dušo sistemas pagal individualų užsakymą, dušo sistemas su vandens terapija ir chromoterapija, dušo sistemas asmeniniam ir profesionaliam naudojimui, dušo sistemos viešbučiams ir SPA centrams.

Trisdešimties metų patirtį turinti įmonė „Aquaform“ siūlo platų dušo galvučių asortimentą.  Dušo sistemos skirtos privatiems sektoriams asmeniniam naudojimui vonios kambaryje ar namų SPA zonai ir viešbučio, poilsio ir SPA centro sveikatingumo sektoriui. Dėl nenuilstančios aistros ir neprilygstamos kompetencijos įmonės dušo modeliai yra vieni geidžiamiausių tiek nacionalinėje, tiek tarptautinėje rinkoje. „Aquaform“ įmonės dušo galvučių produkcija išsiskiria dėl dizaino, kokybės ir išskirtinio dėmesio detalėms.

Ilgametė įmonės patirtis ir inovacija dušo sistemų gamybos sektoriuje paskatino „Aquaform“ sukurti „experiential showers“ įspūdžių dušo sistemas. Tam, kad patirti tikrą prabangą dušo metu „Aquaform“ gamina dušo galvutes, kurios yra platesnės kvadratinės formos galvutės. Gamintojas orientuojasi dušo sistemų gamybą, kuri gali būti naudojama tiek asmeniniame, tiek profesionaliame sektoriuje. Gamintojo dušo sistemos skiriasi nuo kitų konkurentų gamybos, kurios yra žymei plonesnės ir efektyvesnės, taip užtikrindami geriausią dušo patirtį.  Galiausiai, kiekvienas komponentas yra gamybos ir tobulinimo rezultatas. Visa produkcija yra sukurta įmonėje ir pagaminta Italijoje. Įmonė garantuoja aukščiausią kokybę ir patikimumo standartus rinkoje.

Trys įspūdžių dušo tipai

„Aquaform“ gamintojas siūlo trijų tipų „emotional showers“ dušus. Tai įspūdžių dušas į kurį įeina: „aquatherapy“ – vandens terapija,“chromotherapy“ – chromoterapija ir „aromatherapy“ – aromaterapija.

 1. Vandens terapijos „Aquatherapy“ įspūdžių dušai

Kiekvienam lytėjimo pojūčiui, kurį sukelia sąlytis su vandeniu, „Aquaform“ siūlo įspūdžių dušus arba tropinius dušus su skirtingomis srovėmis. Kiekvienas dušo srovės purkštukas turi savo sielą ir siūlo ne tik pojūtį, bet ir atkuria atmosferų, garsų ir emocijų pasaulį, kuriuo galima mėgautis vėl ir vėl.

„Aquatherapy“ dušo vandens terapijos purkštukai:

 • Lietaus purkštukas – Švelnus odai, lietus srovės purkštukas kutena odą sukeldamas malonų, stimuliuojantį ir atpalaiduojantį pojūtį.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Purškiamas purkštukas – Purškiama srovė skleidžiasi aplinkoje apvyniodama kūną jaukiu ir regeneruojančiu vandens debesiu.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Tropinis purkštukas – Nuolatinis ir galingas purkštukas, turintis apkabinantį ir atgaivinantį poveikį, masažuojantis kūną ir padeda pakrauti kūną nauja energija.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Krioklio purkštukas – Galingas krioklio gestas sugeria mus ir per odos kontaktą perduoda energijos suteikiančią jėgą visam kūnui.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Oro vandens purkštukas – Vanduo ir oras susimaišo ir sustiprina vienas kitą, masažuodami kūną ir skatindami kūrybiškumą bei dinamiškumą.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Atomizuotas vandens purkštukas – Purkštukas suskaidydamas vandenį į mažas daleles, purškiama srovė suteikia gaivų ir atpalaiduojantį jausmą.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Tropinis oro vandens purkštukas – Tropinis ir oro purkštuko mišinys sukuria tankaus lietaus efektą, kuris nusileisdamas atpalaiduoja ir sumažina raumenų įtampą.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • LED ir purškiamas purkštukas – Įvairios terapijos ir efektų mišinys, LED apšvietimas praturtina regeneruojantį purškimo poveikį.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • LED ir atomizuotas vandens purkštukas – Vandens dalelių ir LED apšvietimo šilumos susiliejimas ir sustiprina subtilų purškiamos srovės prisilietimą.

Aquaform dušų įspūdžiai

 • Lama vandens purkštukas – 180 laipsnių ašinė purškiama vandens srovė, skirta tiksliniam poveikiui konkrečioms kūno dalims.

Aquaform įspūdžiai dušų

 • Turbinis vandens purkštukas – Purkštuko srovė skirta galingam ir intensyviam vandens garui.

Aquaform įspūdžiai dušų

2. Chromoterapijos „Chromotherapy“ įspūdžių dušai

Aquaform įspūdžiai dušų chromoterapija

Užmerkus akis kiekvienas kvapas yra kaip naujas pasaulis, kuris atsiveria mūsų pojūčiams. Kiekvienas kvapas emocinio dušo metu primena tam tikrą kraštovaizdį, veikiantį mūsų nervų sistemą ir fizinę bei energetinę pusiausvyrą. Trys kvapai Energy, Flowers ir Relax leidžia patirti tris skirtingus jutimo pasaulius, kurie visi vienodai gali užtikrinti ilgalaikį atsipalaidavimo ir ramybės jausmą.

3. Aromaterapijos „Aromatherapy“ įspūdžių dušai

Aquaform įspūdžiai dušų aromaterapija

Kiekviena vandens srovė skleidžia skirtingą garsą, atitinkantį skirtingas emocijas ir atmosferą. Varvančio lietaus garsas, galingas krioklio garsas, lengvas garų debesies šnabždesys: garsas apima mūsų kūną ir pašalina kasdienį stresą. Kartu su chromoterapija ir aromaterapija jis siūlo unikalią ir universalią patirtį, kuri nustebins ir atgaivins.

„Aquaform“ gamintojo įspūdžių dušo kolekcijos

Aquaform įspūdžiai dušų - horizantalus dušas

Dušo sistemų kolekcijos privačiam ir profesionaliam sveikatingumo sektoriui

Įspūdžių dušo sistemų kolekcijos, skirtos privatiems ir profesionaliems SPA centrams: emociniai dušai, dušo galvutės ir kūno purkštukai. Maksimalus SPA įrangos funkcionalumas ir modernus dizainas, suteikia visišką atsipalaidavimą, kuriuo galima mėgautis namuose ir pažangiausiuose sveikatingumo centruose, poilsio erdvėse, viešbučio SPA erdvėje ar sporto salėje.

 1. Horizontalūs „Vichy“ dušai
 2. Sensus dušai – patirties dušai
 3. Libera dušai – modulinės dušo galvutės
 4. Lumina dušai – dušo galvutės su baltu apšvietimu
 5. Essentia dušai – dušo galvutės
 6. Kūno purkštukai
 7. Dušo valdymo pultai

Daugiau informacijos apie „Aquaform“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Aquaform

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti SPA erdvę namuose, SPA zoną viešbutyje ar vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, dušo sistemas, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]