Artesia

Artesia

Artesia

Plyteliu gamintojas Artesia

Italija

Italų gamintojas turintis 40 metų patirtį įvairaus natūralaus akmens dizaino gamyboje ir apdorojime. Natūralus ARTESIA akmuo skirtas: sienų, grindų, lauko sąlygoms, lauko ir vidaus baseinų apdailai, SPA, pirtims bei kitiems dizaino ir apdailos variantams. 

Natūralaus skilimo skalūno ypatumas tai, jog jis turi nesenstantį žavesį. Artesia gamintojo asortimentas kalibruotas arba nekalibruotas apdailas, natūralias arba apdorotas antikorozininėmis medžiagomis, apsauginiu vašku. Tačiau šiandien, atlikdami tyrimus su naujomis tekstūromis ir nepertraukiamu eksperimentavimu, Artesia gamintojas gali pasiūlyti savo klientams 15 apdailų, iš kurių galima pasirinkti ir net kombinuoti skirtingas apdailos variantus. Abi natūralaus akmens pusės yra apdorojamos, kad būtų gautas gatavas gaminys bei paruoštas galutiniams klijavimui.

Didžioji natūralaus akmens apdirbimo dalis vis dar atliekama rankiniu būdu pagal senovines amatų tradicijas.

Gamintojo tinklalapis: https://www.slate.it/

ARTESIA® natūralaus akmens atspalviai: Azul, African Blue, Bahia, African Sunset, Bianco Fiorito, Black, Cenere, Bianco Ducale, Cacao, Golden Grey, Grafite, Fango, Multicolor, Piedra De Los Andes, Piedra De Plata, Pink, Platinum, Quarzite Alaska, Quarzite Kariba, Quarzite Dorada, Quarzite Verde, Quarzite Victoria, Terra Antigua, Silver Grey, Tortora, Ombre, Palette, Bronze, Verde Brasil.

Siūlomi ARTESIA® apdailos variantai:

ARTESIA STONE

Viršutinis akmens paviršius yra natūralaus skilimo. Kita plytelės pusė gali būti lygi arba natūraliai skelta priklausomai nuo pasirinkto akmens. Akmens storis turi didelį nuokrypį (9–14 mm) ir gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno akmens techninių charakteristikų. Matmenys gali būti 3-5 mm. Akmens briaunos yra pjautos. Plytelės yra supakuotos į dėžes, kuriose yra apie 35 m2 arba į dėžes skirtas mažiems kiekiams.

ARTESIA EASY

Viršutinis akmens paviršius yra natūralaus skilimo. Kita plytelės pusė ir paviršius yra ištiesintas taip, kad kiekvienos plytelės storis būtų vidutiniškai pastovus. Storis turi minimalų nuokrypį (9-12 mm) ir gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno akmens techninių charakteristikų. Matmenys gali būti 2-3 mm. Akmens briaunos yra pjautos. Kiekviena plytelė yra visiškai švari. Plytelės yra supakuotos į kartonines dėžutes, kuriose yra apie 1 m2. Natūralaus akmens klojimui / klijavimui rekomenduojama naudoti specialius produktus. Medžiagos apdorojimui ir ilgalaikiam išlaikymui po plytelių išklojimo rekomenduojama naudoti „Artesia“ produktus.

ARTESIA EASY PLUS

Gaminių linija, kurių viršutinis sluoksnis su natūralaus akmens skilimu. Kita plytelės pusė ir paviršius yra ištiesintas taip, kad kiekvienos plytelės storis būtų vidutiniškai pastovus. Storis turi minimalų nuokrypį (9-12 mm) ir gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno akmens techninių charakteristikų. Matmenys gali būti 2-3 mm. Akmens briaunos yra pjautos. Kiekviena plytelė yra visiškai švari ir apdorojama vandeniu ir aliejumi, kuris atsparus dėmėms  ir padengiamas su apsauginiu vašku. Plytelės yra supakuotos į kartonines dėžutes, kuriose yra apie 1 m2. Natūralaus akmens klojimui / klijavimui rekomenduojama naudoti specialius produktus. Medžiagos apdorojimui ir ilgalaikiam išlaikymui po plytelių išklojimo rekomenduojama naudoti „Artesia“ produktus.

ARTESIA CLASSIC

Gaminių linija, kurio viršutinis sluoksnis su natūralaus akmens skilimu. Tai yra skalūno modulis su visomis kalibruotų modulių charakteristikomis. Viršutinis paviršius yra natūralaus skilimu. Nugarinės plytelės paviršius yra ištiesintas taip, kad kiekvienos plytelės storis būtų vidutiniškai pastovus. Storis turi minimalų nuokrypį (9-12 mm) ir gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno akmens techninių charakteristikų. Dydžiai yra kalibruojami, o plytelės kraštai yra nuožulnus, todėl juos galima jungti be sujungimų. Kiekviena plytelė yra visiškai švari ir apdorojama vandeniu ir aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku. Plytelės yra supakuotos į kartonines dėžutes, kuriose yra apie 1 m2. Natūralaus akmens klojimui / klijavimui rekomenduojama naudoti specialius produktus. Medžiagos apdorojimui ir ilgalaikiam išlaikymui po plytelių išklojimo rekomenduojama naudoti „Artesia“ produktus.

ARTESIA LUXURY

Šis produktas siūlo aukštos kokybės šlifuotas grindų plyteles, nepaliekant natūralaus akmens grožio. Tai skalūno modulis su visomis kalibruotų modulių charakteristikomis. Viršutinis plytelės paviršius yra šlifuotas. Nugarinės plytelės paviršius yra ištiesintas taip, kad kiekvienos plytelės storis būtų vidutiniškai pastovus. Plytelės storis yra pastovus, dydžiai yra kalibruojami, o plytelės kraštai yra nuožulnus, todėl juos galima jungti be sujungimų. Kiekviena plytelė yra visiškai švari ir apdorojama vandeniu ir aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku. Plytelės yra supakuotos į kartonines dėžutes, kuriose yra apie 1 m2. Natūralaus akmens klojimui / klijavimui rekomenduojama naudoti specialius produktus. Medžiagos apdorojimui ir ilgalaikiam išlaikymui po plytelių išklojimo rekomenduojama naudoti „Artesia“ produktus.

ARTESIA SOFT

Tai skalūno modulis su visomis kalibruotų modulių charakteristikomis. Viršutinis paviršius yra apdirbamas su specialiu mažo intensyvumo mechaniniu procesu, leidžiančiu išlaikyti natūralaus skilimo struktūrą, bet pašalina akivaizdesnį šiurkštumą. Apatinis plytelės paviršius išlyginamas taip, kad būtų užtikrinta, jog kiekvienos plytelės storis būtų vidutiniškai pastovus. Storis turi minimalų nuokrypį (9-12 mm) ir gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno akmens techninių charakteristikų. Dydžiai yra kalibruojami, o kraštai užapvalinti, todėl plyteles galima jungti be atskirų sujungimų. Kiekviena plytelė yra visiškai švari. Plytelės yra supakuotos į kartonines dėžutes, kuriose yra apie 1 m2. Natūralaus akmens klojimui / klijavimui rekomenduojama naudoti specialius produktus. Medžiagos apdorojimui ir ilgalaikiam išlaikymui po plytelių išklojimo rekomenduojama naudoti „Artesia“ produktus.

ARTESIA ATELIER

Apatinis plytelės paviršius yra išlygintas taip, kad kiekvienos plytelės storis būtų vidutiniškai pastovus. Storis turi minimalų nuokrypį (9-12 mm) ir gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno akmens techninių charakteristikų. Viršutinis plytelės paviršius yra apdailos derinys (Minkštas, Materinis, Betonas ir Tekstilė). Kiekviena plytelė yra visiškai švari. Plytelės yra supakuotos į kartonines dėžutes, kuriose yra apie 1 m2. Natūralaus akmens klojimui / klijavimui rekomenduojama naudoti specialius produktus. Medžiagos apdorojimui ir ilgalaikiam išlaikymui po plytelių išklojimo rekomenduojama naudoti „Artesia“ produktus.

ARTESIA CONCRETE

Apdaila, kurioje eksponuojamas plytelės veidas apdorojamas specialiu šlifavimo šepetėliu, dėl kurio paviršius atrodo kaip betonas: šiurkštus, nepermatomas ir tolygiai vientisas ir su švelniu grūdėtumu, neslystantis, bet visada malonus lietimui, nes jis nėra pernelyg grubus. Klojimo paviršius kalibruojamas ir išlyginamas. Sklandus rėmelis, kurio išmatavimai 1 cm ant akmens perimetro, galimas pagal pageidavimą. Apdorojimas aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku pagal pageidavimą. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA MATERIC

Apdaila, kurioje eksponuojamas plytelės veidas yra raižomas mechaniškai perkeliant specialų įrankį, kuris susklado akmenį ir padaro paviršių tolygiai tekstūruotą su vidutinio dydžio grūdais, neslidus, bet visada malonus prisilietimui, nes nėra aštrių kraštų ir paviršius yra ne pernelyg šiurkštus. Klojimo paviršius kalibruojamas ir išlyginamas. Sklandus rėmelis, kurio išmatavimai 1 cm ant akmens perimetro, galimas pagal pageidavimą. Apdorojimas aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku pagal pageidavimą. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA TEXTILE 

Apdaila, kurioje eksponuojamas plytelės veidas apdorojamas specialiu abrazyviniu šepečiu, dėl kurio susidaro blizgus ir šlifuotas-pašiauštas paviršius, minkštas prisilietimui, panašus į nebaigtą audinį. Malonus prisilietimui ir visiškai neapdoroti plytelės kraštai. Klojimo paviršius kalibruojamas ir išlyginamas. Apdorojimas aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku pagal pageidavimą. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA RAIN

Apdaila, kurioje matomas veidas apdorojamas specialiu įrankiu, judinamas mechaniškai, kuris iškasa akmenį ir sukuria mažas bangas ant plytelės paviršiaus, kuris yra minkštas lietimui, suteikia elegantišką geometrinį judėjimą, kuris yra kartojamas. Klojimo paviršius yra kalibruojamas ir plytelės sumaltos. Apdaila tinka tik sienoms. Apdorojimas aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku pagal pageidavimą. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA SKIN

Plytelių apdaila, kurioje matomas veidas apdorojamas specialiu įrankiu, kuris yra judinamas mechaniškai, subraižo akmenį ir sukuria mažas linijas ant paviršiaus, kuris yra grubus prisilietimui atkartojant prisilietimą lyg prie medžio žievės. Apdaila tinka tik sienoms. Apdorojimas aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku pagal pageidavimą. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA FLAMED

Plytelės apdaila, kurioje matomas veidas yra liepsnojantis sukuriant juosteles ant paviršiaus, kurios visada yra skirtingos ir originalios. Apdorojimas aliejumi atspariu dėmėms produktu ir apsauginiu vašku pagal pageidavimą. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA SPLIT

Apdaila, kurios plytelė yra mechaniškai padalijama atkartojant natūralų plytelės skilimą. Ši procedūra suteikia matomam paviršiui šiurkštų ir netaisyklingą išvaizdą. Klojimo paviršius nėra kalibruojamas. Apdaila tinka tik sienoms. Įpakavimas ~1 m2 kartoninėse dėžutėse.

ARTESIA STUDIO

Studio yra dviejų apdailų derinys: Minkšto ir Lietaus.

Plačiau apie Artesia

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]