AstralPool | Baseinų ir SPA įranga | Sanilux

AstralPool | Baseinų ir SPA įranga

AstralPool | Baseinų ir SPA įranga

AstralPool | Baseinų ir SPA įranga

AstralPool baseinų įranga

„AstraPool“ gamintojas siūlo didelį baseinų ir SPA įrangos asortimentą: baseino įrangos aksesuarus ir priedus – baseino laiptus, turėklus, baseino čiuožyklas; baseino lauko įrangą – lauko dušus; baseino įrangą – skimeriai, trapai, filtrai ir siurbliai, žiemos baseino įrangą; baseino vandens priežiūros įrangą – dozavimo sistemas ir baseino vandens druskos eletrolizė; baseino valymo įrangą; baseino apšvietimą – LED, lauko apšvietimą, povandenį apšvietimą, baseino transformatoriai; baseino uždangą; baseino dezinfekavimo priemones.

„AstralPool“ siūlo viską, ko reikia norint pastatyti, pertvarkyti ar prižiūrėti privatų ar viešą baseiną, vandens parką, SPA ir sveikatingumo centrą. Baseino įrangos profesionalai vertina „AstraPool“ asortimento platumą ir gylį, taip pat mūsų gaminių kokybę.

„AstralPool“ katalogas siūlo platų vandens valdymo ir laidumo produktų asortimentą, taip pat siurblius, filtrus, valymo ir oro kondicionavimo įrangos priedus, taip pat chemijos produktus dezinfekcijai ir vandens priežiūrai.

„AstralPool“ turi beveik 50 metų patirtį. Daugiau nei 40 000 profesionalų ir 2 000 000 baseinų naudoja vieną iš 15 000 produktų. Be to, gamintojas turi didelį platinimo tinklą, kurį sudaro daugiau nei 170 šalių, ir parduoda savo produktus tiesiogiai profesionalams 45 šalyse. „AstralPool“ su savo sistemomis ir komponentais, skirtais gyvenamiesiems ir komerciniams baseinams bei sveikatingumo programoms, yra pirmaujanti tarptautinė gamyba.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.astralpool.com/en/en.html

Plačiau apie AstralPool

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste, SPA centre ar viešbutyje?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus, povandeninį apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: