Atnaujintas KLAFS Saunų S1 ir S1 Manual valdymo pultas

Atnaujintas KLAFS Saunų S1 ir S1 Manual valdymo pultas

Atnaujintas KLAFS Saunų S1 ir S1 Manual valdymo pultas

Atnaujintu KLAFS Saunų S1 ir S1 Manual valdymo pultu KLAFS 21 S1 T visas saunos funkcijas galima atlikti tiesiogiai iš valdymo pulto. KLAFS 21 S1 T pirties valdymo pultas yra modernus įrenginys su didelės raiškos 7 colių jutikliniu ekranu, kuris gali būti valdomas intuityviai, kaip šiuolaikiškas išmaniusis telefonas.

    KLAFS S1 saunos valdymo pultas KLAFS 21 S1 T

Valdymo pulto apdailos spalvas galima pasirinkti bei priderinti prie saunos apdailos. Valdymo priekis juodos spalvos, o rėmo spalvą galima pasirinkti baltą arba modernios spalvos – juodą. Dabar KLAFS Saunų S1 modelių apšvietimą galima reguliuoti tiesiogiai iš valdymo pulto. O saunos išskleidimo ir sustūmimo „Drive“ mygtukus galima reguliuoti vos prisilietus prie ekrano.

KLAFS S1 saunos valdymo pultas KLAFS 21 S1 T

Naujas pulto dizainas pakeis senus KLAFS S1 pirties valdymo pultus ML 033 / ML 028. Pultas turi naują funkcionalumą už tą pačią kainą kaip ir ankstesni pultai. Taip pat naujas valdymo pultas leidžia reguliuoti saunos apšvietimą ir valdyti SCC (Safe Clean Condensate) oro ištraukimo modulį (ši saunos SCC yra papildoma paslauga).

KLAFS S1 saunos valdymo pultas KLAFS 21 S1 T

Kas tai SCC ištraukimo modulis (rekuperatorius)?

Tai draugiška aplinkai oro maina: SCC (Safe Clean Condensate) ištraukimo modulis yra skirtas ištraukti drėgną orą ir kvapus ir tuo pačiu metu įsiurbti šviežią lauko orą. Taip sutaupoma iki 30% šiluminės galios. Oro srautas keliauja per anglies filtrą su kokosų anglimi, kur yra reguliuojama oro drėgmė, žiedadulkių kiekis, dulkės, ozonas, teršalai ir kvapai. Tai padeda pagerinti orą namuose ir mažina žmonių alerginių reakcijų riziką.

KLAFS S1 saunos valdymo pultas KLAFS 21 S1 T

Taip pat saunoje už papildomą mokestį galima įrengti SUNSET S1 L apšvietimą, kuris užtikrina jaukią ir harmoningą saunos atmosferą su pritemdomu baltu LED apšvietimu.

KLAFS Sunset S1 nugaros atramos saunos apšvietimas

Taip pat buvo sumažinta reikalingos vietos eksploatacija, sumažėjo 50mm:

  • XS – 1520mm
  • S – 1820mm
  • M – 2120 mm
  • L – 2420mm

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA įrangą namams ar KLAFS sauną ir pirtį.

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]