BMT Bagni | Vonios kambario baldai ir aksesuarai | Sanilux

BMT bagni

BMT bagni

BMT bagni

BMT_logo

Kokybė ir klientų pasitenkinimas yra dvi pagrindinės savybės į kurias BMT įmonė remiasi. Nuo 1971 metų sėkmingai veikianti BMT įmonė, kai Merli ir Tomassini pradėjo vonios kambario baldų gamyklą. BMT eksportuoja į 15 šalių ir jų tendencija vis auga dėl produktų kokybiškumo.

Gamyba buvo padidinta, kai atidarė naują gamyklą, kurioje ir kuriami visi baldai kartu su naujausia technologija tam, kad užtikrinti aukščiausią kokybę. Šios sistemos leidžia išgauti rafinuotus vonios kambario baldus ir aksesuarus pagal konkurencingą kainą. Kad sukurti nuostabius dizainus BMT kreipiasi į Italų architektus, kurie dirba su vienetiniais ir patentuotais dizainais, sukuriant absoliučias dizaino linijas. BMT kolekcija yra sukurta nuo modernaus iki klasiško, nuo modulinio iki įvairių gamų, siūlydami didžiulį pasirinkimą Jūsų vonios kambariams.

https://www.bmtbagni.it 

Plačiau apie BMT Bagni

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: