BREM | Radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai | Sanilux

Brem

Brem

Brem

BREM

Italija

“Brem” gamintojo radiatoriai, rankšluosčių džiovintuvai, šildytuvai, vonios gyvatukai, dizaino radiatoriai

„BREM“ – Italijos gamintojas, skiriantis ypatingą dėmesį radiatorių dizainui. „BREM“ projektuoja ir gamina radiatorius ir rankšluosčių džiovintuvus naudojant plieninius vamzdžius, todėl BREM pripažintas kaip vienas iš aukščiausio lygio radiatorių gamintojas savo rinkoje dėl produkcijos kokybės ir unikalaus dizaino.

„BREM“ radiatoriai yra ne tik objektas, kuris šildo patalpą, bet ir kambario papuošimas, kurį galima sukurti pagal kliento pageidavimą, matmenų dydį ir kitus specifinius kambario ir naudotojo poreikius. „BREM“ siūlo 80 blizgių, satininių ir metalinių spalvų. Elegantiška chromo apdaila taip pat yra prieinama tam tikriems modeliams. Specialūs radiatoriai yra gaminami vonios rankšluosčių ir drabužių džiovinimui taip pat ir kambario šildymui.

„BREM“ radiatoriai yra sukurti atitikti kiekvieno architekto projekto funkcionalumą ir estetinius poreikius, architektas gali pritaikyti radiatorių į bet kokią erdvę, atsižvelgiant į tinkamą dydį.

Viena iš „BREM“ stipriųjų pusių – tai jos galimybė gaminti įvairius modelius bet kokio dydžio. Kai kuriais atvejais net pakeičiant originalią radiatoriaus formą, visada užtikrinant aukštą kokybės lygį suvirinimo būdais ir specialiomis medžiagomis.

„Brem“ gamintojo radiatorių kolekcijos:

  • Lame – radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai su dizaino elementais
  • CrossFrame – radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai su dizaino rėmais
  • Panels – radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai
  • TubesDesgin – radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai su dizaino vamzdeliais
  • Brem‘Art – dizaino radiatoriai
  • Elektriniai radiatoriai – radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai
  • Rankšluosčių radiatoriai vonios kambariui ir virtuvei
  • Vožtuvai ir kiti radiatorių priedai

Naujos Kartos Šiluminiai Šedevrai: BREM Radiatorių Kolekcija

Italų gamintojo „BREM“ radiatorių kolekcija, kuri subtiliai keičia požiūrį į ne tik šildymo, bet ir interjero detales. „BREM“ išsiskiria kaip šiluminio komforto radiatorių kūrėjas, suteikiantis būtino šilumos švelnumo namuose.

Dizainas ir funkcionalumas harmoningai susipina „BREM“ kolekcijoje, kurioje šilumos sistemos tampa ne tik šildymo priemonėmis, bet ir interjero detale. „Lame radiatorių ir rankšluosčių džiovintuvų linija žavi subtiliais dizaino elementais, priduodančiais erdvėms ypatingos elegancijos. „CrossFrameradiatoriai išskirtinio dizaino rėmais suteiks meninį akcentą namuose.

Brem dizaino radiatoriai Lame

„BREM“ kolekcija siekia atitikti kiekvieną stiliaus pageidavimą – nuo švaraus „Panels“ stiliaus radiatorių iki audringų „TubesDesign“ radiatorių linijų, kurių dizaino vamzdeliai suteikia patalpoms aistringą šilumos pulsą. Novatoriškas ir originalus dizainas, dinamiškumas ir funkcionalumas, stilius ir elegancija, efektyvumas ir eksperimentavimas paverčia šilumos elementą nuostabia forma, kuri vaidina pagrindinį vaidmenį kambario dekore.

 „Brem‘Art“ radiatorių kolekcija – tai tikra meninė vizija radiatoriuose, suteikianti galimybę išskirtiniam interjerui.

Brem dizaino radiatoriai Brem Art

Nenuilstamai atsirandantys technologiniai pokyčiai turi savo atspalvį ir kolekcijos elektriniuose radiatoriuose bei rankšluosčių džiovintuvuose. Tai šiuolaikiška sintezė tarp šilumos ir energijos efektyvumo.

„BREM“ kolekcija ne tik šiluminis komfortas, bet ir architektūros estetika, kuri gali prisitaikyti prie kiekvieno norimo interjero.

Pasitikite naująją šilumos kartos radiatorių kolekciją ir suteikite savo namams ne tik šilumą, bet ir stilių. Su „BREM“ radiatorių linija šildyti taps ne tik poreikis, bet ir malonumas.

Daugiau informacijos apie „Brem“ gamintoją galite rasti jų tinklalapyje

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Brem

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu ir parinks daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: