Cariitti

Cariitti

Cariitti

Cariitti apsvietimasSuomija

Mes naudojame daug laiko ir pinigų, tam, kad sukurti patogų ir jaukų namą. Svarbiausia namų detalė ir atmosferos kūrėjas yra šviesa, bet labai dažnai skiriame per mažai dėmesio. Tačiau, be šviesos kiti interjero elementai – spalva, formos ir medžiagos nebūtų pastebimos. 

Apšvietimas yra daugiau negu tik šviesos įrengimas. Šviesa pabrėžia detales, sukuria patirtį, formų šešėlius ir atspindį. Aplamai, galime pasakyti, kad šviesa padaro jaukią kambario atmosferą.  

1998 metais įmonė pakeitė savo pavadinimą iš Valaisinpaja į Cariitti. Šie metai buvo pokyčių laikas, LED apšvietimo plėtra pakeitė pasaulį. Taigi, Cariitti misija – unikalią šviesos patirtį – išlaikyti nepakeičiama.  

Kai daugelis kitų apšvietimo gamintojų siekia padidinti šviesos kiekį, Carritti gamintojas siekia daugiau. Gamintojo vizija sukurti apšvietimą gražiai, stilingai ir patraukliai. 

Cariitti gamintojas siūlo šviesolaidinius pirties ir turkiškos garinės pirties apšvietimus, žvaigždėtą dangų, vonios kambario apšvietimą, baseino apšvietimą, lubinius šviestuvus, LED apšvietimą, LED profilius, šviesos projektorius, lauko ir virtuvių apšvietimą, poilsio kambarių apšvietimą,  maitinimo šaltinius ir kitus šviesos aksesuarus ir detales. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.cariitti.fi/en/

Cariitti gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Cariitti

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti apšvietimą nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos ir padės pasirinkti daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]