Ceadesign

Ceadesign

Ceadesign

cea design logo

Italija

Ceadesign nerūdijančio plieno santechnika – modernaus dizaino vonios bei virtuvės maišytuvai, dušo sistemos, potinkiniai nuleidimo wc mygtukai, elektriniai rankšluosčių džiovintuvai, bei kiti vonios kambario aksesuarai, nerūdijančio plieno plautuvės, nerūdijančio plieno vonios kambario baldai, lauko dušai ir lauko kranai, bei ventiliacijos sistemos ir įranga – lubų ventiliatoriai ir ventiliatoriai su apšvietimu.

ceadesign bathroom furniture

CEADESIGN vonios kambario dizaino ir technologinės plėtros srityje pradėjo 1984 m. Iš pradžių gamino vandentiekio ir šildymo sektoriaus, o vėliau perėjo į maišytuvų gamybą namams. Įmonės evoliucija priklausė nuo plieno kultūros, CEA įmonė geriausiai išreiškė savo gamybą per šią medžiagą, tai inovacijos ir produktų kokybės, tvarumo ir gamybos efektyvumo derinys. Du partneriai įkūrėjai yra vyras ir žmona : Natalino Malasorti, verslininkas ir meno vadovas, dizaineris ir CEA produktų technikas, ir Roberta Bertacco, vadovė, atsakinga už įmonės ir prekės ženklo komercinį augimą. Jie aistringai užtikrino CEA tarptautinę plėtra ir įmonės lyderystę kurdami išskirtinius dizaino maišytuvus namams.

“Ceadesign” nerūrijančio plieno vonios kambario gaminiai:

 • Praustuvo maišytuvai
 • Elektriniai rankšluosčių džiovintuvai
 • Praustuvai
 • Modulinės vonios kambario baldų sistemos
 • WC klozetai (unitazai)
 • Dušo galvos ir sistemos
 • Vonios kambario aksesuarai

“Ceadesign” nerūrijančio plieno virtuvės gaminiai:

 • Sieniniai maišytuvai

“Ceadesign” nerūrijančio plieno lauko gaminiai:

 • Lauko dušai
 • Lauko maišytuvai

“Ceadesign” nerūrijančio plieno ventiliacinės sistemos gaminiai:

 • Lubiniai ventiliatoriai
 • Ventiliatoriai su apšvietimu
 • Lubiniai ventiliatoriai šviestuvai

Daugiau informacijos apie „Cea Design“ nerūdijančio plieno santechniką galite rasti jų tinklalapyje  https://www.ceadesign.it/en

CEADESIGN santechnikos gamyba randasi netoli Bassano del Grappa. Įmonė garsėja savo tradicijomis, kompetencija ir patikimumu metalo sektoriuje bei meistriškumo žiniomis. 2016 m. CEADESIGN atidarė savo pirmąjį saloną CEA MILANO adresu Via Brera 9, pačiame Milano, išskirtinio tarptautinio dizaino miesto, širdyje. Salono įrengimas padėjo įmonei priartėti prie dizaino ir architektūros pasaulio Milane bei kituose mietuose. Įmonė įdarbino daugybę dėmesingų, kvalifikuotų konsultantų ekspertų komandą, kuri išplėtojo bet kokią įmonės dizaino idėją – nuo ​​gyvenamųjų namų iki visuomeninių projektų. Vos po trejų metų įmonė Belgijos Gento mieste atidarė antrąjį saloną, kuriame buvo eksponuojami įmonės gaminiai ir teikiamos dizaino konsultacijos Šiaurės Europai: CEA GHENT.

Gamybos kultūra ir “Made in Italy”

Nuo gaminių “Made in Italy” iki pasaulinio platinimo CEA Design kolekcijos apima platų gaminių asortimentą – nuo ​​vonios kambario iki virtuvės, lauko dušų bei vėdinimo sistemos namams. Naudojant įmonės įgūdžius ir atsakingai pagaminti produktai  iš AISI 316L nerūdijančio plieno medžiagos, kuri yra 100 % perdirbama ir pasižymi dideliu našumu. Ilgaamžiškas ir ypač higieniškas, atsparus išoriniams veiksniams, mechaninio tikslumo procesas užtikrina mažą poveikį aplinkai ir tausoja gamtos išteklių naudojimą.

Įmonė dalyvaujanti kiekviename projektavimo etape, CEADESIGN savo aistrą, patirtį ir specializaciją teikia architektų ir dizainerių projektų vystymui. Tvirta įmonės ekologinė vizija ir gaminių originalumas bei itin aukšta kokybė suteikia profesionalioms asmenybėms universalumo, kompetencijos ir efektyvumo. Rezultatas – išskirtinių formų, modernaus dizaino ir stiprios technologinės vertės gaminys, atitinkantis rinkos poreikius ir šiandienos klientus.

cea design bathroom and kitchen taps

ceadesign factory production

Nuo koncepcijos iki galutinio produkto kiekvienas CEA gamybos etapas yra sekamas, kad garantizuoti proceso laiką ir optimizavimą. Gamybos srautas vadovaujasi atliekų mažinimo, darbo vietos ergonomikos, vertikalių sandėlių ir automatizuoto surinkimo procedūromis pagal LEAN gamybos koncepcija.  Įmonė teikia pirmenybę sumažinti poveikį mūsų aplinkai.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Ceadesign

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, vonios kambario maišytuvus, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]