Duravit AG | Santechnika, vonios baldai, aksesuarai | Sanilux

Duravit AG

Duravit AG

Duravit AG

duravit-santechnika-baldai-aksesuaraiVokietija 

Duravit įmonė įkurta 1817 metais Hornberg mieste, Vokietijoje. George Friedrich Horn įkūrė keramikos gamyklą, kuri iš pradžių buvo skirta tik indų gamybai. 1956 metais gamyba išsiplėtė iš keramikos į porcelianą plečiant gaminių asortimentą, įmonė įtraukė sanitarinę keramiką. Tai suteikė įmonės sėkmę ir taip pat sukūrė naują įmonės pavadinimą – Duravit. Šiandien įmonė turi 12 gamyklų, kuriose dirba daugiau nei 5975 darbuotojai visame pasaulyje. Šiandien, Duravit gamina žymiausių dizainerių sanitarinę keramiką, vonios baldus, vonia, vonios kambario aksesuarus ir SPA produktus. 

Kaip įmonė atpažįsta gerą dizainą?

Individualūs skoniai gali būti labai skirtingi. Visų pirmą, Duravit įmonė didžiuojasi tarptautiniais dizaino apdovanojimais. Šie apdovanojimai yra įteikti dėl drąsaus vonios kambario baldų dizaino, kuris per daugelį metų tapo Duravit ženklu. Visų antrą, kiekvienas dizaineris yra savo srities specialistas – įžymus novatorius, turintis pojūtį puikiam stiliui ir dizainui. 

Ir trečia, tai Jūs, vonios kambario vartotojai. Duravit orientuojasi į visų klientų poreikius ir reikalavimus. Duravit atpažįsta gero vonios kambario dizainą, kuris atitiks kiekvieno žmogaus individualų skonį. 

Duravit įmonės asortimentas – vonios kambario baldai, aksesuarai, maišytuvai, praustuvai, dušo komplektai, dušo galvutės, dušo trapus, multifunkcinės SensoWash higieniniai unitazo sėdynės su dangčiu, WC, pakabinamus tualetus, bidė, tualeto aksesuarus, vonios, vonios maišytuvai, kriauklės ir SPA produktus – masažinės vonios ir pirtys.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.duravit.co.uk

Duravit gamintojo kolekcijos:

Plačiau apie Duravit

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: