Dvivietė KLAFS pirtis: Aura saunos modelis

Dvivietė KLAFS pirtis: Aura saunos modelis

Dvivietė KLAFS pirtis: Aura saunos modelis

KLAFS Aura sauna – tai prabangi dvivietė KLAFS sauna, kuri sukuria nuostabią SPA atmosferą vonios kambaryje. Ši pirtis sukurta siekiant suteikti tobulą SPA ritualą patogioje aplinkoje. KLAFS Aura pirtis pasižymi ne tik elegantišku dizainu, bet ir unikaliomis ir funkcionaliomis savybėmis. KLAFS pirtis tai prabangos ir komforto derinys, kuris leis mėgautis tikrais SPA malonumais tiesiai iš namų.

KLAFS pirties įranga:

  • Pirties išmatavimai: 135x220x236,5 cm (GxPxA). Pirties dydis buvo tiksliai pritaikytas pagal kliento poreikius, užtikrinant maksimalų efektyvumą ir patogumą.
  • 2-jų pakopų gultai įskaitant taburetę
  • Pirties vidinė apdaila pagaminta iš kanadinės cūgos (angl. Hemlock Veneer) medienos lukšto plokščių;
  • Į sieną integruota InfraPlus infraraudonųjų spindulių atrama;
  • KLAFS Fero pirties krosnelė su SANARIUM funkcija, kuri turi integruotą garintuvą ir galimybę pasirinkti skirtingus saunos tipus. Įjungus rėžimą, automatiškai sureguliuojama saunos drėgmė bei temperatūra.
  • Integruota spalvų terapija Coloured Light su kolageno gamyba ir odos stangrinančiu chromoterapijos šviestuvu Liftlight.
  • Integruoti individualūs LED juostų paslėpti apšvietimai;
  • Paslėptas Bluetooth garsiakalbis su išmaniojo telefono valdymu.
  • Visų saunos pločiu ir aukščiu stiklo fasadas – juoda anoduota furnitūra.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]