Fluvo Innovatime Schwimbadtechnik | Baseinų filtrai, siurbliai ir apšvietimas

Fluvo Innovatime Schwimbadtechnik | Baseinų filtrai, siurbliai ir apšvietimas

Fluvo Innovatime Schwimbadtechnik | Baseinų filtrai, siurbliai ir apšvietimas

Fluvo baseinų įrangos gamintojas

Vokietija

„Fluvo“ įmonė gamina šiuolaikinius baseino siurblius, kurie yra naudojami buityje ir įvairiose pramonės šakose nuo energetikos iki žemės ūkio. Taip pat gali pasiūlyti įvairią profesionalę įrangą baseinams, pavyzdžiui, priešsrovės sistemas, hydro masažo purkštukus, baseino vandens kaskadas, masažinių baseinų purkštukus tokios kaip: oro masažo sistemas, baseino apšvietimą su spalva ar įvairiais efektais, sukurti upelio srovę baseino įrangą, baseino trapus, baseino siurblius, baseino cirkuliacinius siurblius, baseinų vandens filtravimo siurblius ir baseinų orapūtes. 

„Fluvo“ tai šeimos įmonė Schmalenberger Strömungstechnologie, įkurta 1954 m., viena iš pirmaujančių išcentrinių siurblių gamintojų, kurie yra naudojami mechaninėje inžinerijoje, procesų inžinerijos, aplinkosaugos technologijų ir baseinų technologijų srityse. Nuo 1970 m. įmonė gamina novatoriškų baseinų vandens įrenginių ir siurblių, skirtų privatiems baseinams, viešbučiams ir viešiesiems SPA centrams. Daugiau nei 65 metų patirtis kuriant ir gaminant įvairiems reikalavimams išcentrinius siurblius padarė šį gamintoją vertinamais partneriais. Nuo idėjos iki gamybos viskas vyksta įmonės gamykloje Tiubingeno mieste. Įmonė gali pasididžiuoti savo gamyba kuri yra „Pagaminta Vokietijoje“ pagal sertifikuotą kokybės valdymo sistemą. Tai yra labai svarbu patikimumas, taip pat tvarumas ir, svarbiausia, geriausias įmanomas aptarnavimas.

Fluvo gamintojo baseino įranga - priešsrovės įranga

Baseino priešsrovės sistema

TRENIRUOTĖS IR SPORTAS, FITNESAS IR MASAŽAS – PRAMOGA VISAI ŠEIMAI 

Priešsrovės sistemos – bet kurio baseino akcentas

Plaukimas prieš srovę nuosavame baseine yra nepamirštama patirtis. „Fluvo“ gamintojo priešsrovės sistemos paverčia baseinus nuotykių voniomis. Individualus srovės greičio reguliavimas leidžia kiekvienam plaukikui rasti savo idealų nustatymą – nuo ​energingo plaukimo ar plaukimu laisvu stiliumi. Vaikai, suaugusieji, vyresni žmonės ir sportinių ambicijų turintys plaukikai gali mėgautis šiomis vandens funkcijomis visapusiškai. Protinga investicija į kūną ir sveikatą, kuri pakeičia monotoniją nuosavame baseine.

Fluvo gamintojo baseino įranga - baseino purkštukai

„Myfluvo“ programėlė palengvina priešsrovės sistemos programavimą, o treniruočių programas galima sukonfigūruoti iš anksto. Visos sistemos sukurtos taip, kad atitiktų naujausius saugos kriterijus, įskaitant apsauga nuo plaukų įstrigimo. Be aukšto eksploatavimo saugumo lygio, aukščiausios kokybės medžiagos ir efektyvūs, energiją taupantys varikliai yra esminės visų „Fluvo“ gamintojo priešpriešinės srovės sistemų savybės!

Priešsrovės sistemų modeliai:

 • Fluvo Xanas
 • Fluvo Rondo
 • Fluvo Karibic
 • Fluvo X-jet

Hydro masažo purkštukų sistemos baseinams

„Fluvo“ gamintojo vandens masažas paverčia Jūsų baseiną sveikatingumo oaze. Purkštukų technologija paremta sūkurine sistema su oro priemaiša, kuri praturtina vandens srovę nesuskaičiuojamais oro burbuliukais. Taip sukuriamas švelnus ir raminantis, optimalaus veiksmingumo masažas. Daugelis mūsų kūno raumenų yra prieinami vandens masažui. Skirtingo stiprumo masažo, išdėstyto skirtinguose aukščiuose, naudojimas leidžia tikslingai masažuoti atskiras kūno dalis, tokias kaip nugaros ir kojų raumenys, taip pat pėdos refleksines zonas. „Fluvo“ vandens masažas yra praktiška investicija į Jūsų sveikatą ir reikšmingas indėlis į Jūsų gyvenimo kokybę. Tai taip pat suteikia malonumą plaukiojimui nuosavame baseine.

Baseinų atrakcionai – Baseino vandens kaskada 

Išskirtinė masažo funkcija baseine, architektūrine forma ir tobula „Fluvo: gamintojo vandens pramoga yra sveikintina alternatyva nuotykių kupinoms maudynėms. Be žavingos išvaizdos, jos skirtos tobulam viršutinės kūno dalies, kaklo ir pečių masažui – gaivina, atpalaiduojančia ir skatina kraujotaką. Yra įvairių formų ir dydžių, tinkančių privatiems baseinams, viešbučiams ir viešiesiems baseinams.

Baseino vandens kaskada Fluvo

 Oro masažo purkštukų sistema 

Masažas oro burbuliukais nuosavame baseine – sveikatingumo esmė!

Vandens burbuliavimas, susijęs su daugybe putojančių oro burbuliukų, priverčia kūną į plūduriuojančią būseną. Be švelnaus ir dilgčiojančio masažo, kartu su povandeninėmis lemputėmis iš gamintojo „Fluvo“ galima pasiekti fantastiškus apšvietimo efektus.

„Fluvo“ gamintojo oro burbuliukų sistemos gali būti naudojamos burbuliuojančiose erdvėse, gulimose zonose ar sėdimų vietų nišose. Yra įvairių konstrukcijų ir dydžių oro purkštukai, skirti montuoti ant grindų arba ant sėdimos suoliuko vietos. Derinių įvairovei ribų nėra. Galimi ir individualūs dizainai. Visos oro burbuliukų sistemos yra suderintos su galingais „Fluvo“ serijos oro purkštukais. Ergonomiškos formos „acrylair“ oro burbuliukų gultai su 4 oro kanalais užtikrina ypatingą sveikatingumo patirtį.

 • Didelis oro purkštukų pasirinkimas
 • Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno arba kompozito
 • Montavimui ant grindų arba suoliukų
 • Pritaikytas prie galingų „Fluvo“ orapūčių
 • Galima pasirinkti įvairias aktyvinimo parinktis

Baseino apšvietimas

Spalvų šėlsmas ir šviesos efektai

„Luchs“ povandeniniai prožektoriai iš „Fluvo“ suteikia Jūsų baseinui puikios kokybės atmosferos švytėjimą. Ar švelniomis vasaros naktimis, tamsomis žiemos dienomis ar sutemus – žavus šviesos žaismas ir spalvos sukuria harmoningą jausmą ir kviečiaišsimaudyti atpalaiduojančiame baseine. „Luchs“ povandeniniai prožektoriai yra LED arba RGB versijų ir įvairių dizainų. Idealiai tinka subtiliam sėdimų nišų, laiptų ar įėjimų į baseiną apšvietimui.  „Luchs“ valdymo sistema yra baseino apšvietimo širdis. Kiekvienas įrenginys valdo iki 6 „Luchs“ NT2 prožektorius arba 16 „luchs“ NT SPOT prožektorius. DMX valdiklis, pavyzdžiui, i-light-touch iš „Fluvo“, naudojamas ryškumui ir spalvoms nustatyti bei spalvų programavimui. Orientuota valdymo technologija gali būti integruota į daugelį pastatų technologijų BUS sistemos.

Baseino upelio srovės sistema viešbučiams 

Dukuria nuolatinį srautą, kuriame besimaudantis plaukikas plaukia kartu su srove. Pasirinktinai purkštukai gali būti montuojami tiekiant orą, tiek be jo. Tinkamas purkštukų pasirinkimas ir jų padėtis lemia tėkmės greitį upėje – iššūkis „Fluvo“ specialistams. Be to, su optimaliai parinktais „Fluvo“ vandens savybių siurbliais pasiekiami norimi srauto efektai.

Produkto privalumas:

 • Patarimai ir pagalba renkantis ir nustatant purkštukus
 • Pritaikytas prie „Fluvo“ siurbimo ir vandens siurblių
 • Galimi skirtingi purkštukų srautai ir konstrukcijos
 • Purkštuko įleidimo kampas gali būti individualiai pritaikytas prie baseino formos
 • Galima naudoti bet kokio tipo baseinams
 • Sauga ir atitiktis pagal tarptautinius reglamentus ir standartus

Baseino trapai 

Baseino trapo taškai vis dar yra nepakankamai įvertintas pavojaus šaltinis. Neteisingas išdėstymas, netinkamas montavimas ir defektai eksploatacijos metu gali sukelti rimtų nelaimingų atsitikimų maudantis.

„Fluvo Secur“ gaminių serija nustato visiškai naujus saugaus siurbimo standartus. Viešųjų baseinų projektuotojai, architektai ir operatoriai gali pasikliauti patikrintomis siurbimo sistemomis, kurios atitinka galiojančius standartus ir saugos taisykles (pvz., DIN EN 13451).

Baseino siurbliai, baseino vandens cirkuliaciniai siurbliai ir orapūtės 

Fluvo gamintojo baseino įranga - baseino filtrai ir siurbliai

GALINGI IR EFEKTYVŪS – BASEINŲ VANDENS CIKULIACINIAI SIURBLIAI BASEINAMS IR DIDELIŲ VIEŠBUČIŲ BASEINŲ KOMPLEKSAMS

„Fluvo“ baseino siurbliai, pagaminti Vokietijoje

Kaip ir visi gamintojo Schmalenberger siurbliai, baseino siurbliai yra sukurti ir gaminami išskirtinai Vokietijoje. Priklausomai nuo išdėstymo ir taikymo srities, jie naudojami viešuosiuose baseinuose, pramoginiuose baseinuose, terminėse pirtyse (įskaitant druskos termines vonias), viešbučių baseinuose ir privačiuose baseinuose.

Be cirkuliacijos užduočių, gamintojo baseino siurbliai naudojami masažo purkštukams, priešsrovės sistemoms ir baseino vandens kaskados sistemoms valdyti, kurios taip pat gaminamos Vokietijoje.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://fluvo.de/en/ 

Plačiau apie Fluvo

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]