Fonteyn Spas

Fonteyn Spas

Fonteyn Spas

fonteynspas-logoOlandija

SPA Jūsų namuose – ar tai nėra kažkas apie ką svajojate? Fonteyn Spas įmonė gali įgyvendinti Jūsų svajones – didžiausias SPA specialistas Olandijoje.

 

Daugiau nei 15 metų Fonteyn Spas įmonė gamina ir tobulina “swimspas” aukščiausios kokybės lauko ir vidaus masažinius baseinus. Nesvarbu ar tai sode, balkone ar terasoje. “Swimspas” baseinai suteikia Jums galimybę plaukioti tarp plaukimo ir masažinio baseino zonos su dvejomis skirtingomis temperatūromis, taip pat galite atlikti sportinį plaukimą. Fonteyn Spas “swimspa” baseinai – yra kažkas kiekvienam!

Įmonė Fonteyn Spas siūlo individualias SPA vonias. Jeigu ieškote masažinės vonios su tam tikrais išmatavimais, automatiniais valymo metodais ar masažo purkštukais tam tikrose vietose. Fonteyn Spas gamintojas Jums padės išsirinkti geriausią, patogiausią ir tinkamiausią masažinę vonią.  Taip pat kolekcijoje rasite 4-5 vietų masažinius baseinus, Fonteyn elegance, Fonteyn Spas Dream ir Fonteyn Comfort masažinių baseinų serijas ir kitų tipų masažinius ir hidromasažinius baseinus.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.fonteynspas.nu

Fonteyn SPA gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Fonteyn Spas

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]