Gessi santechnikos INCISO 2018 metų naujienos! | Sanilux

Gessi santechnikos INCISO 2018 metų nauja kolekcija!

Gessi santechnikos INCISO 2018 metų nauja kolekcija!

Gessi santechnikos INCISO 2018 metų nauja kolekcija!

Itališka įmonė Gessi pristatė iSaloni 2018 parodoje naują maišytuvų, dušo komplektų ir vonios kambariui aksesuarų INCISO kolekciją.  

gessi-inciso-3

Kolekcijos dizainą sukūrė amerikietis dizaineris ir architektas David Rockwell, kuri atspindi Gessi paprastumą ir patikimumą, interpretuoja unikalų amerikietišką bruožą šiuolaikiškam dizainui. Gessi  šiuolaikiška technologija ir puikus meistriškumo supratimas užtikrino, kad pagrindiniai dizaino simboliai išsiskirtų visoje kolekcijoje.

gessi-inciso

“Aukso amžius” (angl.“Golden Age”) – tvirtumas šiuolaikiškame dizaine.

Šiuolaikiški vartotojai išreiškia poreikį sugrįžti į autentiškumą ir norą apsupti save interjero objektais, kurie išsiskiria patikimumo jausmu, ryškumu ir aukšta kokybe. Jie nori, kad produktai, kurie tobulinami jau ilgą laiką, siektų estetinio požiūrio ir pažadintų emocijas.

Taisyklingi seni santechnikos įrenginių gestai ir rafinuotas architektūrinis modernaus metalo apdirbimas įkvėpė išskirtinį profilį. Inciso kolekcija su išskirtinais kontūrais ir lygiais, stulbinančiais raštais, pasižymi švelniu stiliumi,  David Rockwell linija pasiekė Gessi įmonės tikslą – praturtinti gyvenamąsias erdves su stulbinančiais, kokybiškais objektais, kurie yra ilgaamžiški ir funkcionalūs.

gessi-inciso-6

Amerikietiškas dizainas “Moderni šiluma” pagaminta Italijoje.

Gessi Inciso kolekcija pagaminta iš kieto žalvario, galima įsigyti skirtingų spalvų, įskaitant juodą, nikelio ir bronzinį. Įvairūs paviršiaus apdorojimo būdai suteikia stulbinantį ir unikalų dizainą, tinkantys bet kuriai vonios kambario aplinkai. Nesvarbu ar gyvenamajame bute ar komerciniame pastate, INCISO linija yra derinama su kriaukle, vonia ir dušu. Taip pat į kolekciją įeiną rankšluosčių laikikliai, muilo dozatoriai ir kiti vonios kambario aksesuarai. Abiejų įmonių kūrybiškumo ir naujovių dėka “David’s Rockwell for Gessi” produktų rinkinys išryškina unikalų amerikiečių dizaino idėją šiuolaikiškai voniai su itališka kokybe.

gessi-inciso

Naujas vonios kambario interjero estetinis akcentas.  

Pristatydami naują vizualią kalbą į šiuolaikišką vonios kambarį, Gessi INCISO suderina tradicinį meistriškumą ir amerikiečių dizaino dvasią. “David Rockwell for Gessi” sukurti maišytuvai ir aksesuarai sukuria naują dizaino kalbą šiuolaikiškam vonios kambariui.

Gessi įmonės tikslas sukurti unikalią produktų liniją, kuri išreikštų senus bronzos gamintojų įgūdžius ir ypatumus, taip pat įgauti šiuolaikišką ir inovatyvų dizainą, jam suteikiant modernų architektūrinį skonį ir pažangiausią metalo apdirbimo technologiją. Nauja INCISO kolekcija atitinka Gessi tradicijas. Kolekcija tinkanti daugeliui dizaino interjerui, tiek gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose.

gessi-inciso-0

Pagrindiniai techniniai duomenys.

INCISO linija yra pirma Gessi įmonėje, sukurta amerikiečio dizainerio. David Rockwell – žinomas dėl savo dramatiško dizaino, kuris pabrėžia malonumą ir įspūdį.

Įsigyti naują Gessi INCISO 2018 vonios kambario maišytuvų ir aksesuarų kolekciją pas mus salone Sanilux.

gessi-inciso-10

 

Plačiau Gessi gamintojo tinklalapyje

https://www.gessi.com

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambariu, padės parinkti vonios kambario baldus ir aksesuarus. 

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403