Handi Move – Neįgaliųjų keltuvas į baseiną | Sanilux

Handi Move – Neįgaliųjų keltuvas į baseiną

Handi Move – Neįgaliųjų keltuvas į baseiną

Handi Move – Neįgaliųjų keltuvas į baseiną

Su Handi Move galite pereiti tiesiai iš neįgaliojo vežimėlio į baseiną

 

Naudodami Handi Move neįgaliųjų keltuvą baseinui galite lengvai pereiti tiesiai iš neįgaliojo vežimėlio į baseiną arba terapinį baseiną. Tam reikia tik vieno slaugytojo priežiūros ir jokio fizinio krūvio.

Paprasto naudojimo Handi-Move baseino keltuvas yra kompaktiškas, ergonomiško dizaino ir lengvai transportuojamas ant keturių ratų.

Paprastas baseino keltuvo naudojimas

Nukreipkite baseino keltuvą į vieną iš prijungimo lizdų plaukimo baseino pakraštyje. Centruokite keltuvą virš lizdo, paspauskite mygtuką kad prisitvirtintų ir nustatykite sėdynės norimą aukštį. Pritvirtinkite norimą Handi-Move neįgaliųjų sėdynę ir vienu mygtuko paspaudimu galite pakelti pacientą. Rankiniu būdu pasukite sėdynę virš baseino ir mygtuko paspaudimu nuleiskite pacientą į vandenį.

Saugus vandenyje ir šalia vandens

Mobilus motorizuotas Handi Move baseino keltuvas yra pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, tačiau yra lengvas. Kadangi keltuvas veikia su baterija ir turi vandeniui atsparų rankinį valdiklį, jį saugu naudoti šalia vandens.

Puikus mobilumas 

Keltuvą lengva įjungti ir išjungti iš lizdo, bei paprasta transportuoti. O kol baseino keltuvas bus nenaudojamas, jį galima pastatyti į bet kurią vietą ir nesimaišys kitiems baseino lankytojams. Keltuvo sėdynė yra lanksti, gali suktis 360° kampu.

Mobilus baseino keltuvas su slaugytojo pagalba 

Handi-Move mobilus baseino keltuvas yra puikus sprendimas baseinams mokyklose ar kituose plaukimo baseino įstaigose. Jį lengva įmontuoti, po naudojimo galima laikyti atokiau ir nekyla pavojaus užkliūti. 

Handi Move baseino keltuvo privalumai:

  • Lengvai susilanksto
  • Kompaktiškas, patogus mobilus valdymas su keturiais ratukais
  • Pagaminta iš tvirto nerūdijančio plieno
  • Visiškai saugus arti vandens
  • Veikia iš įkraunamų baterijų
  • Avarinio stabdymo mygtukas sustabdo visus kėlimo svirties judesius.

Dalinamės video filmuku mūsų įrengto baseino keltuvu. Įrengėme baseino keltuvo modelį Handi Move 3200 visuomeniniame baseine, Kaliningrade. Handi Move gamintojas turi didelį riboto mobilumo pacientams keltuvų pasirinkimą.

Įsigyti SPA ar baseino įrangą privačiam ar visuomeniniam projektui galiteVilniuje „Sanilux“ salone. Mūsų ekspertai parinks Jums tinkamą baseino įrangą.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti SPA, sauną ar garinę sauną, lauko baseiną ar baseiną?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų SPA projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, saunos ir SPA įrangą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: