Hansgrohe | Maišytuvai, dušo kabinos, masažinės vonios | Sanilux

Hansgrohe

Hansgrohe

Hansgrohe

Hansgrohe maisytuvaiVokietija

Maišytuvai, dušo kabinos, masažinės vonios vokiškos kokybės ir šiuolaikiško dizaino. Prekiniai ženklai AXOR ir PHARO. 

Tradicijos ir naujovės

Formos ir funkcionalumo tobulybė buvo ir yra „Hansgrohe“ standartas. Nuo 1901 m. santechnikos pradininkas Hansas Grohe ir jo pasekėjai visada žingsniu priekyje. Tiek sukurdami pirmąjį rankinį dušą (1928 m.), tiek pradėdami naują dušo amžių su „Raindance” (2003 m.). Net ir praėjus 115 metų po įmonės įsteigimo, Švarcvaldo įmonės varomoji jėga – kruopštus darbas. O svarbiausia, žinoma, nauda ir malonumas Jums, Klientams.

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Įmonė „Hansgrohe“ būdama santechnikos įmonių lydere gamina pagal formą ir funkciją aukščiausios kokybės gaminius. Kad klientai visame pasaulyje galėtų kuo ilgiau jais džiaugtis. Kartelė „Hansgrohe“ ir „AXOR“ prekių ženklams iškelta aukštai: šitaip naudojamos tik aukštos kokybės ir geriamajam vandeniui pritaikytos medžiagos, kurios buvo išbandytos ilgalaikiais testais. Griežtos „Hansgrohe“ sukurtos gairės bei reguliarūs nepriklausomų institutų testai užtikrina ilgalaikį Jūsų pasitenkinimą.

Idėjos įkvėpimui: vonios ir virtuvės dizainas

„Hansgrohe“ užtikrina, kad maišytuvai ir dušo sistemos atitiktų bendrą vonios kambario ir virtuvės dizainą. Todėl „Hansgrohe“ siūlo Jums vonios ir virtuvės dizaino idėjas, kurios įkvepia.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.hansgrohe.com/

Plačiau apie Hansgrohe

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambariu, padės parinkti vonios kambario baldus ir aksesuarus bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284

arba parašykite mums: