Hueppe

Hueppe

Hueppe

Duso padeklai HueppeVokietija

Vonios kambario dizaino srityje Hueppe yra gerai žinoma Vokietijos įmonė, garsėjanti aukštos kokybės dušo kabinų, dušo padėklų, vonios kambario aksesuarų, sienų apdailos ir vonios kambario įrangos priedų gamyba. Siekdama naujovių, nepriekaištingo meistriškumo ir sutelkdama dėmesį į maudymosi patirtį, Hueppe įsitvirtino kaip patikimas prekės ženklas.

„Hueppe“ dušo kabinos yra sukurtos naudojant geriausias medžiagas, dušo kabinos gaminiai siūlo funkcionalumą, estetiką ir ilgaamžiškumą. Kiekviena dušo kabina skirta paversti įprastą dušo erdvę į atsipalaidavimą, pasimėgavimą ir atjaunėjimą. Nesvarbu, ar norite minimalistinio berėmio dušo kabinosdizaino, ar elegantiškos, šiuolaikiškos. „Hueppe“ gamintojas turi didelę vonios kambario įrangos kolekciją, kuri patenkins kiekvieną skonį ir stilių.

 

Dušo kabinos durys

„Walk in“ stiliaus nejudančios dušo sienelės

„Hueppe“ supranta prieinamumo svarbą ir norą turėti erdvaus stiliaus, atvirą dušą. „Hueppe“ gamintojas turi daugybę dušo sprendimų variantų, kuriuose dera funkcionalumas ir stilius. Naujos tendencijos dušo erdvėje pašalina tradicinių durų poreikį.

Hueppe vonios kambario dušo padėklai ir durys

Dušo padėklai

„Hueppe“ dušo kabinos padėklai – įvairių dydžių, formų ir apdailos pasirinkimai. Šie dušo padėklai sukurti taip, kad sklandžiai derėtų su dušo kabinomis, sukurdami vieningą ir vizualiai stulbinančią maudymosi erdvę. Be to, „Hueppe“ dušo padėklai teikia pirmenybę saugumui.  Dušo kabinos padėklai yra padengti specialia „gelcoat“ danga, kuri padaro dušo kabinos padėklus neslidžiu paviršiumi, bei yra maloniai šilta.

Hueppe vonios kambario dušo padėklai ir durys

Vonios sienelės ir durys

Be dušo kabinų, Hueppe taip pat siūlo vonios sienelių ir durų kolekciją. Vonios sienelės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta įvairiapusę maudymosi patirtį, dušas ir vonia viename. „Hueppe“ vonios sienelės suprojektuotos taip, kad derėtų prie vonios dizaino, suteikdami stilingą barjerą, apsaugantį nuo vandens lašų, išlaikant atvirumo ir erdvumo pojūtį. Skirtingo dizaino, stiklo storio ir apdailos „Hueppe“ vonios sienelės ir durys ne tik pagerina bendrą vonios kambario estetiką, bet ir užtikrina praktiškumą bei lengvąpriežiūrą.

  • Apvali vonios sienelė
  • Stačiakampio formos vonios
  • Universali vonios sienelė su durelėmis

Hueppe vonios kambario dušo padėklai ir durys

„EasyStyle“ vonios kambario dušo sienų apdaila

Siekdama užbaigti tikrai nepaprasto vonios kambario išvaizdą, „Hueppe“ siūlo „EasyStyle“ sienų apdailą. Ši naujoviška apdaila yra stilingas ir praktiškas sprendimas vonios sienoms padailinti. Dėl daugybės dizaino galimybių, įskaitant tekstūras, raštus ir spalvas, „EasyStyle“ sienų apdaila leidžia namų savininkams sukurti individualią ir vizualiai įspūdingą erdvę. Ši vonios sienų apdaila ne tik suteikia elegancijos ir rafinuotumo, bet ir praktinių privalumų, tokių kaip atsparumas vandeniui, ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra.

Vonios sienų “EasyStyle” apdaila:

  • Natural Stone – natūralus akmuo
  • Plytelės
  • Mediena ir metalas
  • Paveikslo motyvai
  • Matinė apdaila
  • Individualūs motyvai

Hueppe vonios kambario dušo padėklai ir durys

„Hueppe“ yra įsipareigojusi savo gamybos procesuose taikyti pažangiausias technologijas ir tvarią praktiką. Naudodama pažangias inžinerijos ir projektavimo technologijas, „Hueppe“ į savo gaminius įtraukia naujoviškų funkcijų, tokių kaip lengvai valoma danga, reguliuojami elementai ir išmaniosios dušo sistemos. Šios technologijos pagerina naudotojų patirtį, supaprastina priežiūrą ir skatina vandens bei energijos vartojimo efektyvumą. Be to, „Hueppe„ skiria dėmesio tvarumui, naudodama ekologiškas medžiagas, mažindama atliekų kiekį ir taikydama atsakingus gamybos metodus, kad sumažintų jų poveikį aplinkai.

„Hueppe“ teikia aukštos kokybės dušo sprendimus, įskaitant dušo kabinas, vonios sieneles, dušo padėklus ir sienų apdailą. Siekdama naujovių, funkcionalumo ir estetikos, „Hueppe“ ir toliau viršija klientų lūkesčius, siūlydama platų gaminių asortimentą, paverčiantį vonios kambarius atsipalaidavimo ir stiliaus rojais. Nesvarbu, ar tai būtų prabangaus dušo erdvės kūrimas, ar paprastas ir tvarus dizainas, „Hueppe“ išlieka pirmaujanti, tiekdama išskirtinius vonios kambario sprendimus išrankiems vartotojams visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie „Hueppe“ vonios kambario įrangą galite rasti jų tinklalapyje www.hueppe.com

 

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Hueppe

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]