Hygro Matik | Garo generatoriai turkiškoms pirtims | Sanilux

HygroMatik

HygroMatik

HygroMatik

hygromatik-logoVokietija

Oro drėgnumas kambaryje daro didelę įtaką kambario klimatui ir taip pat, daro įtaką žmonių sveikatai. 

Oro drėkinimas visuomeniniams pastatams ir biuruose.

Vidinė oro kokybė yra būtina sąlyga sveikai aplinkai. Palaikant optimalią oro drėgmės lygį kambaryje gali įtakoti žmonių sveikatai ir gerovei – padedant išvengti ligų. Jeigu oras yra pernelyg sausas, jis skatina bakterijų pernešimą ir alerginių ar patogeniškų organizmų augimą, gali sukelti kvėpavimo sutrikimus, odos ir akių dirginimą. Mažas drėgmės lygis, taip pat, gali turėti medžiagoms neigiamą poveikį, tokie kaip, popierius, mediena ir audiniai. Valdydami atitinkamą kambario temperatūrą ir palaikydami optimalią oro drėgmės lygį, Hygromatik garo generatoriai automatiškai reguliuoja energijos sąnaudas. Įmonė Hygromatik teikia patvarius oro drėkinimo sprendimus profesionaliam naudojimui viešuose pastatuose ir biuruose. 

Oro drėkinimas gamybos ir pramonės patalpose. 

Tiksli kontrolė yra būtina, kai kalbama apie gamybos ir pramonės procesus. Teisingas drėkinimas užtikrina geresnę kokybę, optimalų gaminio svorį ir padidinta mašinos greitį bei efektyvumą. Oro drėgnumo svyravimai ir blogas drėkinimo lygis gali pakenkti mašinoms, padidina sužalojimų pavojų ir sustabdo gamybą. Kambario temperatūros kontrolė ir optimalaus oro drėgmės lygio palaikymas, taip pat, automatiškai reguliuoja energijos sąnaudas. Įmonė Hygromatik siūlo oro drėkinimo sprendimus gamybos ir pramonės patalpose. 

SPA ir sveikatingumo centrų drėkinimas. 

SPA ir sveikatingumo patalpose garų generatoriai yra pagrindinis garinių pirčių, saunų ir poilsio kambarių elementas. Norint užtikrinti santykinį oro drėgnumą, garų generatoriai sukuria idealias drėgmės ir temperatūros sąlygas, atsipalaidavimui ir maloniai SPA akimirkai, taip pat pagerinant vartotojo savijautą. Hygromatik teikia patvarius garo generatorius profesionaliam naudojimui įvairiose SPA ir sveikatingumo centruose. 

Hygromatik įmonė gamina profesionalius garo generatorius ir garinių pirčių (turkiškų kabinų) įrangą.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.hygromatik.de

Hygromatik gamintojo kolekcijos:

Plačiau apie Hygromatik

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: