Ideagroup vonios kambario baldų ir SPA įrangos kolekcijos pristatymas Milano parodoje

Ideagroup vonios kambario baldų ir SPA įrangos kolekcijos pristatymas Milano parodoje

Ideagroup vonios kambario baldų ir SPA įrangos kolekcijos pristatymas Milano parodoje

Naujų „Ideagroup“ vonios kambario kolekcijų pristatymas 2024 m. Milano dizaino savaitėje.

„Ideagroup“, pirmaujanti Italijos vonios kambario baldų gamintoja, pristatė savo gaminius Milano dizaino savaitėje, dviejose vietose: „International Bath“ „Salone del Mobile 2024“ parodoje ir naujojoje „Spazio Milano“ parodoje Milano centre. Parodos stendas užėmė 420 kvadratinių metrų, jį suprojektavo prekės ženklo meno vadovas Riccardo Gava. Gamintojo stendas leido pristatyti „Ideagroup“ kolekcijas ir galimybę lankytojams pamatyti visą prekių asortimentą nuo vonios įrangos iki mini SPA įrangos.

Idea Group Minipool Helba

„Salone del Mobile 2024“ parodoje „Ideagroup“ pristatė jau pažįstamas kolekcijas „Cubik“, „Dogma“, „Dolcevita“, taip pat naujus gaminius: vonios baldų kolekciją „ViaCondotti“, naujas „Wall“ daiktų laikymo sistemas  (dizainas Riccardo Gava), naują  „Royal“ praustuvą, „Trinity“ ir „Habe“ vonias. Bendra vonios stendo koncepcija pademonstravo visus „Ideagroup“ gaminius: vonios baldus, dušo kabinas, dušo padėklus, vonias ir „Helios“ radiatorius.

Parodoje dėmesį pritraukė „Wellness“ kolekcijos zona, kurioje „Disenia“ prekės ženklas pristatė mini SPA, mini baseinus, lauko dušus ir kitus lauko aksesuarus.

Nauja „Wall“  daiktų laikymo sistema leidžia padidinti naudingą plotą vonios kambaryje ir paslėpti montavimo elementus. Šis universalus ir stilingas daiktų laikymo sprendimas nėra skirtas tik vonios kambariams, jis puikiai tinka naudoti koridoriuose ir kitose vietose. Sienoje integruota spintelės sistema taip pat yra puikus sprendimas gyvenamosioms patalpoms ir miegamiesiems: paslėpta už galvūgalio, ji suteikia vietos daiktams, knygoms ir dekoratyviniams daiktams laikyti. Šie spintelės moduliai pateikiami dviejų pločių: 40 cm ir 80 cm ir dviejų gylių: 18 ir 28 cm, įskaitant kampinių kompozicijų kūrimo modulį.

Idea Group Wall Dogma

Riccardo Gava „Ideagroup“ meno vadovas dalinasi detalėmis iš interviu: „Šis projektas atitinka architektų ir interjero dizainerių poreikius ir stiliaus reikalavimus, kurie teikia didelę reikšmę erdvės padidinimui ir estetinėms proporcijoms. Todėl ant sienos montuojama spintelė tampa pagrindiniu šiuolaikinių namų elementu ir netgi gali būti praktiška alternatyva tradiciniam gipso kartono įmontavimui, paslėpti vamzdžius ir montavimo konstrukcijas nuo pašalinių akių. Šis projektas suteiks dizaineriams daugiau galimybių naudoti mažas erdves.“

„Wall System“ spintelių sistema gaminama iš pasirinktos apdailos medienos, o fasadai gali būti faneruotos, porcelianinės keramikos, matinio arba blizgaus lako ant lygaus medžio arba atviros faneruotos plokštės. Galimi ir individualūs sprendimai, o svetainės koncepcijai fasadai – skaidraus stiklo, matinio stiklo, lako spalva nudažyto stiklo ar veidrodinio audinio.

Idea Group Royal

„Royal“ ovalus praustuvas ar kūginės formos praustuvas, puikiai tinkantis moderniam, rafinuotam vonios kambariui. Praustuvas pagamintas iš aplinkai nekenksmingos medžiagos „Cristalplant“ – mineralinio akmens, žinomo dėl „aksominio“ paviršiaus.

Idea Group Giotto

„Giove“ laisvai pastatomas praustuvas su būdinga „vertikalia banga“, pagamintas iš „Cristalplant“, kurį iš išorės arba iš vidaus galima nudažyti įvairiomis spalvomis. „Saturno“ praustuvas yra jos „alter ego“: monolitinis praustuvas be paviršiaus apdorojimo, minkštos tekstūros, malonios lietimui. „GIOVE“ praustuvas buvo apdovanotas „Red Dot Design Award 2024“ apdovanojimu, jį papildo „Giotto“ veidrodinė spintelė ir juodos spalvos „COMETA“ rankšluosčių kabykla.

Vaizdo įrašą iš „Ideagroup“ stendo galite žiūrėti apačioje 

Itališkas aukščiausios kokybės vonios kambario baldų prekės ženklas „Ideagroup“ kuria ir gamina baldus ir aksesuarus moderniems vonios kambariams. „Ideagroup“ baldų kolekcijos išsiskiria elegantišku dizainu ir aukštos kokybės natūralių bei inovatyvių medžiagų naudojimu, išskirtinė apdaila suteikia interjerui individualumo ir harmonijos.

[/spb_text_block]

Plačiau apie Idea Group

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: