Inbani

Inbani

Inbani

Inbani logo

Ispanija

Inbani vonios kambario praustuvai, vonios kambario įranga, vonios kambario baldai, spalvota keramika ir aksesuarai 

Inbani turi didelį vonios kambario baldų pasirinkimą: spintos, vonios, vonios kambario praustuvai, pastatomi praustuvai, įmontuojami praustuvai, veidrodžiai ir pakabinamos vonios spintelės, kilimai ir kiti vonios kambario aksesuarai.

Inbani yra jauna ir dinamiška įmonė, su ilgamete patirtimi vonios kambario baldų ir vonios baldų apdailos gamyboje. Įmonės tikslas yra dizainas ir kokybė naudojant šiuolaikiškas tendencijas, medžiagas ir naujausią technologiją. Inbani gamintojas suteikia vonios kambario erdvei komfortą ir estetinį dizainą. Taip pat, vonios kambario baldus galima rinktis iš skirtingų spalvų lakuotos, natūralaus ąžuolo, marmuro, metalinės, MDi inovatyvios ir ypač higieniškos apdailos variantų.

Daugiau informacijos apie Inbani gamintoją galite rasti jų tinklalapyje: https://www.inbani.com/en/

Šio gamintojo vonios kambario baldų kolekcijos, kurios atspindi skirtingus stilius ir interjero tendencijas:

Inbani Ease – paprastų formų ir funkcionalūs vonios kambario baldai, suteikia praktiškumą ir eleganciją.

Įdomaus stiliaus vonios kambario baldų kolekcija, tačiau su orientacija į kasdienybę. Vonios kambarys yra unikali namų erdvė, kurioje galite pasimėgauti vienatve ir jausti ramybę. Tai vieta, kurioje pradedate ir baigiate savo dieną Inbani gamintojui buvo svarbu suderinti vonios kambario baldų funkcionalumą ir paprastumą, siekiant suteikti lengvumo pojūtį jūsų namams.

Inbani Ease Vonios kambario įranga

Inbani Grate Vonios kambario įranga

Inbani praustuvai Grate – ši vonios kambario kolekcija žaidžia su apšvietimu ir šėšėliais, kurie padeda sukurti neįprastas ir vizualiniai įdomius efektus.

Grate kolekciją sukūrė Norm Architects. Nuolatinis šviesos ir šešėlių kontrastas sukuria raminančią ir elegantišką atmosferą. Linijinis ritmas visada buvo svarbi intervencija į istorinį dizainą ir klasikinę architektūrą, todėl įtraukiant šį elementą į baldų projektą, pavyko perduoti šio jausmo esmę mažesniu mastu.

Inbani praustuvai Heritage – vonios kambario baldų kurtas dizainas su Graikijos architektūros elementais, kurie atspindi išskirtinį dizainą ir istorinį charakterį.

Dizainas, įkvėptas architektūros ir senovinių kolonų, pasižymi drąsiomis, monolitinėmis struktūromis, kurios kontrastuoja su elegantiškai išdirbtais formomis, įkvėptomis antikinės architektūros kolonų ir vertikalių griovelių, kurie suteikia objektui ritmą ir gyvybę. Kolekcija buvo pavadinta “Heritage” (Paveldas) siekiant išreikšti idėją apie tai, kad mes gauname kažką iš praeities. Tai yra pagrindinė kolekcijos koncepcija. Graikijos protėviai paliko palikimą per savo klasikinių pagrindinių konstrukcijų architektūrinius principus, kuriuos Norguet ir Inbani iš naujo interpretuoja esminiu būdu, sukurdami klasicistinę, bet šiuolaikišką kolekciją.

Inbani Heritage Vonios kambario įranga

Inbani Paral Vonios kambario įranga

Inbani praustuvai Paral – šios kolekcijos baldai pasižymi ilgaamžišku dizainu, kuris puikiai dera su įvairiais interjero stiliais.

Paral kolekciją sukūrė Víctor Carrasco. Lygiagretumas yra dizainerio siekiamas efektas vonios kambaryje. Šios kolekcijos rūpestingai suderintos proporcijos yra ilgaamžiškas sprendimas, kuris apibūdinana kolekcijąkaip subtilų ikonišką darbą.

Inbani Forma – nestandartinių formų vonios kambario baldai

Ši kolekcija pavadinta „Forma“, nes baldų formos yra labai svarbios ir išraiškingos, kurios suteikia kontrastą geometrinėms baldų formoms. Organiškų formų praustuvai suteikia kontrasto geometrinėms šios kolekcijos baldų formoms. Abi formos derinamos harmoningai, suteikdamos judesį ir lankstumą atviroms erdvėms, nepažeisdamos funkcionalumo ir paskirties. Ši kolekcija siūlo daugybę galimybių, kurias galima pritaikyti bet kokiam vonios kambariui. Kūrėjai: Ludovica + Roberto Palomba su Matteo Bollati ir Stefano Contini.

Inbani Forma Vonios kambario įranga

Inbani Strato Mdi Vonios kambario įranga

Inbani Strato MDi – naudojama inovatyvį ir ypač higieniška baldų apdailą, kuri užtikrina aukštą higienos lygį ir lengvą priežiūrą.

Ši ekologiškai tvari paviršiaus technologija remiasi trims svarbiomis sąlygomis: mineralai, dizainas ir inovacija. Tai yra visiškai naujoviškas požiūris į vonios baldų dizainą.

Naudojant gamtą kaip šaltinį įkvėpimui, taikomas inovatyvus gamybos procesas. Produktai gaminami iš perdirbtų mineralų, kai kurie natūralūs uolienų ciklai yra pagreitinami. Taip gaunami tvarūs ir aplinkai nekenksmingi produktai.

Šis procesas leidžia sukurti paviršius su daugybe galimybių ir derinti dizainą pagal savo norus.

Inbani Giro – geometrinių formų vonios kambario baldai, prideda modernumo ir elegancijos.

Giro kolekcija pasižymi geometriniais dizaino elementais, kurie apima cilindrinės ir elipsinės formos figūras, sujungiančias matinio kieto paviršiaus apdailą su metalo detalemis. Šis tobulas derinys leidžia vonios kambario aksesuarams spindėti. Kiekviena kolekcijos dalis papildo kitus vonios kambario stilius bei baldų asortimentą, siekiant sukurti puikų vizualinį įspūdį.

Inbani Giro Vonios kambario įranga

Inbani Strato Vonios kambario įranga

Inbani Strato – modulinio stiliaus vonios kambario baldai su kuriais galima sukurti idividualų dizainą.

Išskirtinė minimalistinių formų Strato kolekcija leidžia pritaikyti vonios kambario baldus kiekvienam projektui. Tai yra viena iš universaliausių ir praktiškiausių kolekcijų Inbani kataloge. Strato kolekcija siūlo įvairius standartinius modulius, durų modulius su stalčiais, veidrodžiais ir daug pasirinkimo galimybių. Baldų apdaila apima platų spalvų ir medžiagų spektrą: blizgų arba matinį stiklą, natūralų medį, blizgų arba matinį laką MDF pagrindu. Viršutiniai baldų paviršiai gali būti pagaminti iš medžio, blizgaus arba matinio lako, Corian ar SolidSurface medžiagų, taip pat blizgaus arba matinio stiklo ar Carrara marmuro. Klientams siūlomos įvairios galimybės, todėl ši kolekcija yra viena iš universaliausių ir praktiškiausių Inbani kataloge.

Inbani Origin – vonios kambario baldų kolekcija, kurioje derinamas marmuras, stiklas ir mediena.

 „Ceramilux“ praustuvų siluetas primena vazą lipdžiusį keramiką, kaip marmuras atspindi skulptorių, raižantį jo kūrinį. Kiekvienas elementas atliktas su absoliučiu tikslumu, atsidavimu ir meniniu stiliumi. Spinduliai, formos ir formų detalės tiesiogiai įtakoja meistrą ir kiekvieno kūrinio rezultatą. Kilmė tvirtai susijusi su Rytų kultūra, kuri atsispindi jos panaudojime, proporcijose ir dizaine: Seung-Yong Song.

Inbani Origin Vonios kambario įranga

Inbani Facett Vonios kambario įranga

Inbani Facet – mažos vonios kambario baldų kolekcija, leidžia išnaudoti vonios kambario erdvę efektyviai ir stilingai.

Facett praustuvų kolekcija puikiai tinka svečių vonios kambariams, miegamiesiems ir labai mažoms erdvėms. Dėl kompaktiškos ir mažos formos, praustuvai idealiai tinka šios architektūros ir aplinkos reikalavimams. Nesvarbu, ar tai būtų atskiras praustuvas, ar jis derinamas su kitais dizaino elementais, lentynomis ar veidrodžiais.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtį.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Inbani

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]