Išskirtinės KLAFS Matteo Thun saunos įrengimas | Sanilux

Išskirtinės KLAFS Matteo Thun saunos įrengimas

Išskirtinės KLAFS Matteo Thun saunos įrengimas

Išskirtinės KLAFS Matteo Thun saunos įrengimas

Išskirtinė dizainerių sauna  KLAFS Matteo Thun įrengta privačiuose apartamentuose

Trumpai apie pirties dizainą…

Sukurta dizainerių dueto Matteo Thun ir Antonio Rodriguez. Daug medienos, daug stiklo, švarios linijos, visiškas privatumas – tai pagrindinės KLAFS saunos kabinos charakteristikos pristatytos dizainerių Matteo Thun ir Antonio Rodriguez. Klafs Sauna Matteo Thun tai puikus prieglobstis, atskiriantis Jus nuo išorinio pasaulio, bet tuo pačiu suteikiantis neribotą vaizdą į išorę.

Saunos priekinė ir šoninės sienos pagamintos didelio formato grūdinto stiklo. Todėl šviesa iš išorės užpildo visą saunos vidų. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas apšvietimo dizainui: šviesos šaltinis yra netiesioginis, integruotas saunos gultų kraštuose, kad naudojantis sauna būtų tarsi nematomas. Išskirtinė saunos išorės apdaila sukurta kombinuojant medines kvadratines juostas ir paslėptus sujungimus. Dėl tokios apdailos beveik neįmanoma matyti iš išorės kas yra saunos viduje. Pasirinktinai išorės ir vidaus apdailą galima pagaminti iš hemlock (kanadinės cūgos), ąžuolo ar riešuto medienos.

Technologijų nematomumas ir kuo mažiau blaškančių dėmesį detalių yra pagrindinis Matteo Thun ir Antonio Rodriguez saunos dizaino principas. Dėl šios priežasties saunos krosnelė yra nematoma, paslėpta po gultais, o saunos valdymo pultas yra elegantiškas ir plonas. Niekas netrikdo saunos vaizdo, besinaudojantis sauna paskęsta šviesoje ir šilumoje, todėl gali maksimaliai pasinerti į saunos teikiamą poilsį.

KLAFS Matteo Thun saunos apdovanojimai:

klafs-Matteo-Thun-saunos-apdovanojimas

 • 2015/2016 m. – Plus X Award-  “Geriausias Produktas”. Taip pat Plus X Award nominacijos aukštos kokybės, dizaino, naudojimo paprastumo kategorijose.
 • 2015 m. – Wallpaper Design apdovanojimas – Geriausias namų dizainas
 • 2015 m. – Vokietijos dizaino taryba – Interjero inovacijos apdovanojimas

Įgyvendinto projekto aprašymas:

 • Individualūs Saunos išmatavimai: 321 x 150 cm (PxG), aukštis 209,8 cm.
 • Saunos vidinė apdaila pagaminta iš aukščiausios kokybės kanadinės cūgos (angl. Hemlock) kvadratinių bruselių. Saunos išorė modifikuota ir pritaikyta prie vidinės saunos apdailos ir patalpos lubų formos.
 • Išorinė pirties apdaila pagaminta iš kanadinės cūgos (angl. Hemlock) medienos bruselių.
 • Sumontuotas dviejų pakopų Matteo Thun saunos dizaino pirties gultai pagaminti iš Hemlock (kanadinės cūgos) kvadratinių medienos bruselių.
 • Nugaros atlošai pagaminti iš Kanadinės cūgos lentos su dvigubu SUNSET L LED apšvietimu.
 • Pirtyje kiekvienas LED taškas valdomas atskirai, ar tai būtų gultų apšvietimas ar lubinis apšvietimas ar tiesiog nugarėlių apšvietimas.
 • Šioje nedidelėje saunoje sumontuota paslėpta po gultais KLAFS BONATHERM SANARIUM elektrinė krosnelė. Saunos krosnelė komplektuojama kartu su papildomu garintuvu, todėl galima reguliuoti saunos klimato drėgnumą ir temperatūrą pagal savo poreikius.
 • Pirties valdymui naudojamas išmanus lietimui jautrus valdymo pultas Klafs TouchControl, turintis išsamų Klafs ABC pirties naudojimo aprašymą, turintis iš anksto suprogramuotas 12 standartinių programų – kiekviena iš šių programų su detaliais aprašymais ir poveikiu sveikatai. Pultas taip pat pajungtas prie protingo namo, leidžiantis įjungti sauną nuotoliniu būdu.
 • Pagal kliento pageidavimus sumontuotas veidrodinės grūdinto stiklo saunos durys ir virš pirties durų veidrodinis stiklo elementas.

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos dėl Jūsų saunos projekto, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, saunos apdailą, krosnelę, apšvietimą ir kitus papildomus priedus, bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403

Kiti mūsų įgyvendinti projektai: