Jacuzzi

Jacuzzi

Jacuzzi

jacuzzi-logo Italija

„Jacuzzi“ įmonė yra pasaulyje pripažintas ir ilgalaikis hidroterapijos ir masažo pramonės lyderis. Įmonė buvo įkurta 1956 metais, kai Candido Jacuzzi sukūrė J-300 nešiojamą hidroterapijos siurblį, kuris padėjo pasveikti jo sūnui, sergančiam reumatoidiniu artritu. Šis įvykis paskatino revoliuciją hidroterapijos ir masažo pramonėje, o „Jacuzzi“ įmonė pradėjo kurti inovatyvius hidroterapijos ir masažo produktus.

„Jacuzzi“ yra žinomas dėl savo aukštos kokybės produktų, kurie padeda klientams pasiekti gerovės ir sveikatos tikslus. Įmonė siūlo platų pasirinkimą sukūrinių vonių, mini masažinių baseinų, SPA baseinų, džiakuzi, masažinių baseinų nuo 2 iki 9 vietų, dušo kabinų su hidromasažo ir garinės pirties funkcijomis, lietaus dušų, dušo sienelių, dušo padėklų, dušo stovų su maišytuvais, masažinių dušo panelių, pirtis ir garines kabinas.

Jacuzzi Masažiniai baseinai

„Jacuzzi“ įmonė visada siekia inovacijų ir kurdama naujus produktus naudoja modernias technologijas ir dizainą. Jos produktai yra žinomi dėl savo patogumo, efektyvumo ir elegantiško dizaino. „Jacuzzi“ įmonė taip pat skiria dėmesį aplinkos tvarumui ir gamina energiją taupančius ir aplinkai draugiškus produktus.

„Jacuzzi“ yra daugelio vartotojų pasirinkimas dėl ilgalaikės įmonės patirties, aukštos kokybės produktų ir įvairių pasirinkimo galimybių. Jos produktai yra plačiai naudojami tiek privačiuose namuose, tiek viešuosiuose, SPA centruose, sporto klubuose ir kt.

„Jacuzzi“ įmonė taip pat teikia aukštos kokybės klientų aptarnavimą, pasiūlydama garantijas ir techninę paramą. Jos produktai yra prieinami daugelyje pasaulio šalių per platų pardavimo tinklą, kurį galima rasti oficialiame tinklalapyje. Visa ši įmonės sėkmė ir ilga istorija rodo jos vadovavimą pramonės šakoje. „Jacuzzi“ nuolat siekia inovacijų ir naujovių, o tai leidžia jai išlaikyti savo konkurencinį pranašumą šioje rinkoje.

Jacuzzi Masažiniai baseinai

Vienas iš „Jacuzzi“ brendo išskiriančių aspektų yra jos aukštos kokybės produktai. Įmonė naudoja pažangias technologijas ir medžiagas, siekdama užtikrinti, kad jos masažiniai baseinai, sukūrinės vonios, hidromasažo dušai ir kitos produkcijos būtų patikimi, efektyvūs ir ilgaamžiai. „Jacuzzi“ taip pat deda didelį akcentą vartotojo patogumui ir saugumui, kuriant produktus su išskirtiniais dizainais ir funkcijomis, kurios atitinka klientų poreikius ir lūkesčius.

„Jacuzzi“ įmonė taip pat aktyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą, siekdama nuolat kurti naujus produktus ir technologijas. Ji turi savo tyrimų ir plėtros centrą, kuriame dirba inžinieriai, dizaineriai ir kitų sričių specialistai, siekiant išplėsti jos produktų liniją ir pristatyti inovatyvius sprendimus rinkai.

Be to, „Jacuzzi“ įmonė taip pat skiria didelį dėmesį klientų aptarnavimui ir paslaugoms. Ji teikia platų klientų paramos ir techninės pagalbos spektrą, įskaitant garantijas, techninės paramos liniją, remonto ir priežiūros paslaugas, bei mokymus vartotojams ir pardavimo partneriams. Įmonė taip pat turi platų platintojų tinklą, kuris užtikrina, kad jos produktai būtų pasiekiami ir aptarnaujami visame pasaulyje.

Visa tai padeda Jacuzzi išlaikyti savo gerą reputaciją, būti pripažintu ir pageidaujamu prekiniu ženklu SPA ir hidromasažo srityje. „Jacuzzi“ klientai yra patenkinti ne tik aukštos kokybės produktais, bet ir profesionaliu klientų aptarnavimu. „Jacuzzi“ taip pat yra tarptautinė įmonė su plačiu pasiekimu visame pasaulyje. Jos oficialus tinklalapis teikia išsamią informaciją apie produktus, paslaugas, pardavimo partnerius ir klientų aptarnavimą, leidžianti lengvai pasiekti reikiamą informaciją ir gauti pagalbą ar patarimus.

Be to, „Jacuzzi“ nuolat gilina savo rinkos pozicijas ir vykdo marketingo bei reklamos kampanijas, siekdama išlaikyti savo konkurencinį pranašumą. Tai padeda jiems būti viena iš pirmaujančių įmonių šioje pramonėje ir išlaikyti stiprų vartotojų pasitikėjimą.

Taigi, „Jacuzzi“ įmonė pasižymi ne tik aukštos kokybės produktais ir inovacijomis, bet ir puikiu klientų aptarnavimu bei paslaugomis, tarptautiniu pasiekimu ir gerąja reputacija, kas ją daro pageidaujama preke SPA ir hidromasažo rinkoje.

Daugiau informacijos apie „Jacuzzi“ galite rasti jų tinklalapyje www.jacuzzi.eu

Jacuzzi gamintojo kolekcijos

Jacuzzi® Hot Tubs

Jacuzzi® hot tubs are the most complete and versatile synthesis of wellbeing. Our exclusive lines offer a vast choice based on the space available, on the type of use and on your aesthetic requirements. Collection includes: Italian Design range (Delfi, Delos, City Spa, Flow, Santorini Pro, Santorini Pro Sound, Unique, Profile, Alimia), J-200 range, J-300 range, J-400 range, J-500 range, J-LXL, Professional range and other accessories.

Jacuzzi® Bathrooms

Wellness takes shape with Jacuzzi®. When a range of products is inspired by the highest sense of wellness, a collection of real and unique experiences is born: very personal experiences that are felt on one’s skin, experiences in which one can immerse oneself to recover the pleasure of self care. For Jacuzzi®, this is the real meaning of wellness: the choice of experiencing one’s spaces, even the most intimate ones, as a pursuit and an expression of one’s lifestyle. The experience of Jacuzzi® reaches its perfect dimension only when wellness takes shape. Bathroom collection includes: whirlpool baths, non jetted baths, air-baths, twin range, shower and sanitaryware.

Jacuzzi® Wellness World

The Jacuzzi® wellness world is inspired by the highest concept of well-being and expresses itself in a collection of unique experiences to be enjoyed individually. Rediscover the gestures of forgotten rituals and transform your home or your hotel into space a dedicated to selfcare. Collection includes: Sanctuary Infrared Saunas, Sasha sauna, shower heads, showers, Muse jacuzzi, City Spa jacuzzi, Mood sauna, Flow jacuzzi.

Plačiau apie Jacuzzi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]