Jasba Mosaik GmbH

Jasba Mosaik GmbH

Jasba Mosaik GmbH

Vokietija

Mozaika ir keraminės plytelės baseinui, vonios kambariui, gyvenamosioms ir viešosioms patalpoms

Jasba įmonė buvo įkurta 1926 m., per trumpą laiką sugebėjo tapti aukščiausios kokybės mozaikos gamykla. „Jasba“ gamintojas yra Vokietijos tradicinis prekės ženklas, įmonės produkcija  įsikūrusi Vokietijoje, o tai patvirtina aukštos kokybės gaminius, idealią glazūrą ir unikalų dizainą. Jasba gamintojo aukščiausios kokybės mozaika ir plytelės tiks visiems projektams: privatus SPA, vonios kambarys, virtuvė, gyvenamasis kambarys ir koridorius, viešosios erdvės: viešbučiai, baseinai, SPA centrai, restoranai ar barai.

Jasba įmonės prekinis ženklas įkūnija keramikos kokybę, įvairovę bei meilę keramikai. Įmonės įkūrėjas Jacob Schwerderlapp sukūrė dabartinei „Jasba Mosaik GmbH“ įmonei pagrindą, įsteigta keramikos gamybą 1926 metais Baumbach mieste. Nepaisant to, kad įkvėpimas naujiems produktams kilo iš įvairių šalių ir kultūrų, bet natūraliomis žaliavomis pagaminta produkcija – Vokietijoje. Jasba įmonės mozaikos pagalba sukuriama patogi erdvė, kurios centre yra žmogus.

Dėl didelio asortimento ir spalvų atspalvių galima įgyvendinti įvairias dizaino parinktis. Jasba siūlo jaukią gyvenimo erdvės koncepciją, pradedant nuo Florencijos mozaikos 1x1cm ir iki grindų ir sieninės plytelės 40x80cm.

Blizgančios glazūros sluoksnis ir puiki Jasba gamintojo produkcijos struktūra sukuria ypatingą atmosferą kambaryje. Taigi Jasba turi neribotas galimybes patalpų projektavimui. Šis gamintojas yra puikus žmonėms, turintiems stiliaus jausmą, norintiems sukurti savo erdvę unikalia. Leiskite sau įkvėpti ir suteikti erdvę savo idėjoms.

Jasba mozaikinės plytelės kokybė

Tradicinė vokiečių įmonė Jasba Mosaik GmbH garantuoja kokybę ir įvairovę. Jasba didžiuojasi savo ilgais gamybos metais Vokietijoje. Jasba mozaikos ir plytelės turi platų spektrą beveik visoms įmanomoms sritims, be to, tai yra neginčijamas pranašumas: „vokiečių kokybės plytelės“, kurios yra žinomos visame pasaulyje kaip „Made in Germany“. Virtuvėje, vonios kambaryje, gyvenamajame kambaryje: Jasba plytelės ir mozaika iš Vokietijos parodys savo stipriąją pusę. Įvairi bei nestandartinių formų mozaika, plytelių paviršiai leidžia įgyvendinti sudėtingiausią sienų ir grindų konstrukciją – iki smulkiausios detalės. Nuo šiuolaikinio iki klasikinio, nuo elegantiško iki nepretenzingo.

Įmonė siūlo visapusišką požiūrį į gyvenamųjų patalpų dizainą: nuo mozaikos 1×1 cm iki harmoningai derinčios sienų ir grindų keramikines plyteles, kurių dydis 60×60 cm.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.jasba.de

Plačiau apie Jasba

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose? Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]