Jet Stream UWE | Profesionali baseino įranga ir priešsrovės | Sanilux

Jet Stream UWE | Profesionali baseino įranga ir priešsrovės

Jet Stream UWE | Profesionali baseino įranga ir priešsrovės

Jet Stream UWE | Profesionali baseino įranga ir priešsrovės

UWE Jet Stream baseinų įranga „Jet Stream UWE“ siūlo aukščiausios kokybės baseino įrangą: baseino filtrus ir siurblius, baseino atrakcionus, baseino masažinius purkštukus, baseino priešsrovės įrangą bei kitus baseino įrangos priedus.

Vanduo ir oras, naujoviška energija ir kokybė

„Jet Stream UWE“ gaminotojas paverčia Jūsų baseiną linksmybių oaze, jaunystės fontanu, malonumų pasauliu, nepamirštamų akimirkų su šeima ir draugais šaltiniu. Pasinerkite į malonumų pasaulį – „JetStream UWE“, vidutinio dydžio įmonė, turinti daug privalumų: teisingos struktūros, veiksmingi procesai ir personalas, kuris suteikia suasmenintą ryšį su klientu.

Vanduo yra mūsų elementas

Įmonė įkurta 1948 metais kaip povandeninių siurblių specialistai, vėliau išplėtė savo dėmesį kurdami ir gamindami baseinų įrangą. 1967 metais sukūrė pirmąjį pasaulyje baseino priešsrovės sistemą – „JetStream“. Baseinų priešsrovės sistemos pavadinimas tapo naujuoju įmonės pavadinimu. Šis išradimas sukėlė revoliuciją tradiciniame baseine. Reguliuojant baseino srovę net ir maži baseinai gali tapti tikrai patrauklūs – net ir sportininkų treniruotiems.

Šiandien „JetStream UWE“ yra žinomas visame pasaulyje kaip privačių ir viešųjų baseinų įrangos gamintojas. Įmonės gaminių asortimente yra baseinų priešsrovių įrenginiai, masažiniai purkštukai, baseino siurbliai ir filtrai, baseino priedai ir aksesuarai ir daug daugiau. Būdami naujoviškų ir kokybiškų produktų lyderiai, savo sistemas platina daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

„Jet Stream UWE“ priešsrovės sistemos išradėjas, kuris sukuria didelius lūkesčius

Tai įsipareigojimas, kurį intensyviai puoselėja, pasitelkę novatoriškas technines naujoves ir dizainą, nutiesiantį kelią rytojaus tendencijoms. Šis gamintojas dažnai atkreipia dėmesį į detales ir žiūri „už baseino krašto“ bei sujungia kitas sistemas su kitų gamintojų išradėjais, kūrėjais ir dizaineriais. Ilgaamžių ir tendencijas formuojančių naujoviškų produktų sėkmė priklauso nuo nepriekaištingų kokybės standartų. Visi gaminiai yra gaminami Vokietijoje ir produkcija yra pristatoma iš anksto sumontuota. „Jet Stream UWE“ orientuojasi į integruotus sistemos sprendimus. Kalbant apie medžiagas, funkcijas ir našumą, „JetStream“ produktai yra lengvai priderinami ir papildo vienas kitą – nuo ​​siurblio iki priešsrovės ar masažo sistemų. Tiekimas iš vieno šaltinio ir tik pati geriausia kokybė – tai įmonės aistra ir kasdienis iššūkis.

„Jet Stream UWE“ gamintojo produkcija: 

  • Baseino priešsrovės sistemos: TriVA, Puro Compact, Puro/Puro2, Bambo, Bambo 2, Juno, Coco, Miro, Visa, Eurojet, JetStream Duna, Trevi;
  • Baseino masažo sistemos: Lidobloc, Lido, Libra, Viva, Perla;
  • Baseino atrakcionai;
  • Kiti baseino priedai: JetStream Floating Lounge, Jetstream Gaudi, JetStream combi-systems
  • Baseino filtrai;
  • Baseino akseasuarai: JetStream Wave, JetStream Piezo.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://uwe.de/en/

Plačiau apie Jet Stream UWE

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: