Kaip išsirinkti hidromasažinę ar sūkurinę vonią? | Sanilux

Kaip išsirinkti hidromasažinę ar sūkurinę vonią?

Kaip išsirinkti hidromasažinę ar sūkurinę vonią?

Kaip išsirinkti hidromasažinę ar sūkurinę vonią?

Prieš įsigydami sūkurinę vonią visada atkreipkite dėmesį į gamintojo medžiagų kokybę, vonios dydžius bei papildomus hidromasažo vonios priedus.

  • Jacuzzi masažiniai purkštukai

Jeigu Jus domina ne tik nugaros masažas, sūkurinės vonios siūlo purkštukus, skirtus viso kūno masažui – kojoms, pėdoms, rankoms bei kaklui.

  • Sūkurinės vonios medžiagų kokybė

Ieškokite ilgaamžiškų, akrilinio tipo medžiagų, kurios yra atsparios dėmėms ir įbrėžimams. Taip pat atkreipkite dėmesį į skaitmeninius valdymo pultus, kuriais lengva naudotis net ir tamsoje.

  • Vandens filtravimo sistema

Palengvina vandens kokybės priežiūrą. Pasirinkite tinkama Jums: kartridžo tipo filtras ar smėlio filtras. Baseino smelio filtras reikalauja techninių patalpų.

  • Pamąstykite, ar norite pastatomos ant terasos, ar integruotos į žemę.

  • Sūkurinės vonios dydis

Apsvarstykite, ar vonia bus naudojama vakarėliams, ar tik šeimai. Kiek žmonių norės poilsiauti Jūsų sūkurinėje vonioje.

  • Sėdimos vietos sūkurinėje vonioje

Nuo sėdimų vietų priklauso, kaip dažnai naudosite Jūsų masažinę vonią. Didelės sūkurinės vonios suteikia tikrą poilsio oazę šeimai ir draugams. Kuo didesnė sūkurinė vonia, tuo daugiau sėdimų vietų bei tikslesnis hidromasažas. Gultai ir terapijos sėdynės skirtos relaksacijai, dvigubi gultai skirti porai. “Cool Down” – atsivėsinimo sėdynė. Tai aukštesnė, virš vandens lygio įrengta sėdynė, skirta poilsiui nuo šilto vandens arba labai dažnai naudojama vaikams.

  • Sūkurinės vonios uždanga

Baseino vandens priežiūrai. Baseino uždanga apsaugo nuo dulkių, medžių lapų, sumažina vandens garavimą.

  • Jacuzzi garantija

Galiojanti bent jau 2 metus, kuri padengia ne tik išorinės sūkurinės vonios dalį bet ir vidines, tokias kaip siurblys, šildytuvai ir valdymo pultai.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: