Kaip sumažinti stresą ir įgauti energijos pirtyje? | Sanilux

Kaip sumažinti stresą ir įgauti energijos pirtyje? 5 pirties kvapai aroma stimuliacijai!

Kaip sumažinti stresą ir įgauti energijos pirtyje? 5 pirties kvapai aroma stimuliacijai!

Kaip sumažinti stresą ir įgauti energijos pirtyje? 5 pirties kvapai aroma stimuliacijai!

Kaip pakeisti ir paįvairinti pirties seansą?

Eteriniai aliejai turi puoselėjantį, stimuliuojantį ir gaivinantį poveikį mūsų odai. Todėl jie yra plačiai naudojami kosmetikoje ir kūno priežiūros procedūrose, tokiose kaip, aromaterapiniai masažai, aromaterapinės vonios, aromaterapinės pirtys ir kitos kvapų ir SPA procedūros.

klafs-aromaterapija-pirtyje-sauna-pur1

Eterinių aliejų pagalba, galite padidinti pirties seanso atsipalaidavimą ir naudą savo sveikatai.  Žemiau pateikiami dažniausiai naudojami pirties kvapai ir jų savybės:

  1. Levanda tai kvapas, kuris asocijuojamas su giliu atsipalaidavimu, primena gražius violetinius laukus ir  tingias ramias dienas Viduržemio saulėje. Iš tikrųjų levandos kvapas turi gan žymų poveikį streso simptomams, tokiems kaip, nerimui ir nemigai, galvos skausmams bei depresijai mažinti. Levanda taip pat plačiai žinoma dėl savo antiseptinių, antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių. Nuo seniausių laikų, šis gražus augalas buvo naudojamas žolelių medicinoje, o žodis levanda kilęs iš lotyniško žodžio “lavare”, kuris reiškia “plauti”.
  2. Pipirmėtė, šis eterinis aliejus yra žinomas dėl savo dvasinio skatinimo ir energetinių savybių. Pipirmėtė buvo naudojama aromaterapijoje nuo seniausių laikų. Lengvas mėtos dvelksmas pažadins Jūsų jausmus ir pavers Jus žvalesniu ir judriu. Net mokslininkai pastebėjo, kad įkvėpus mėtos lapų kvapo, tai žymiai padidina gebėjimą mokytis ir sutelkti dėmesį. Šį eterinį aliejų pirtyse rekomenduojama naudoti tiek rudenį, tiek žiemą.
  3. Citrina / apelsinas, tai eterinis aliejus, kuris atjaunina ir suteikia energijos, greitai pakelia Jūsų dvasinę savijautą bei nuotaiką. Citrinos aliejus puikiai tinka rytiniam pirties seansui, ir yra žinoma, kaip valomoji ir tonizuojanti priemonė riebiai kūno odai. Tokį aliejų taip pat galite išmėginti ant kūno arba kartu su veido šveitikliu, tai leis Jums pasimėgauti aliejaus antiseptinėmis savybėmis.
  4. Rozmarinas yra raminantis, gaivinantis ir stimuliuojantis kvapas, dažnai naudojamas kvėpavimo sutrikimų gydymui ir puikiai tinka sumažinti nosies užgulimą. Rozmarinas dažnai naudojamas masažuojant ir gali pagerinti kraujotaką. Taip pat padeda esant psichologiniam nuovargiui ar pablogėjusiai atminčiai, ir išlikti budriu ir judriu. Taigi, jeigu planuojate studijuoti ar dirbti vėlyvą naktį, galbūt norėsite išmėginti savo garinėje pirtyje eterinį aliejų su rozmarino kvapu.
  5. Eukaliptas suteikia šviežią ir aštrų kvapą pirtyje, tačiau tai turi raminantį ir skatinamąjį poveikį. Šis eterinis aliejus padeda  kvėpavimo takams, slopina slogą bei gerklės skausmus.

Pirtyje užtenka tik kelių 100% eterinio aliejaus koncentrato lašų, kadangi aliejaus dalelės vėliau yra įkvepiamos, dėl šios priežasties būtina naudoti tik aukštos kokybės žinomų gamintojų eterinius aliejus.

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284