Keuco

Keuco

Keuco

Keuco aksesuarai, veidrodžiai, maišytuvai, baldai, spintelėsVokietija

Jausmai ir jausmingumas – tai yra viskas kas susiję su KEUCO įmonės vonios kambariu ir jos produkcija. KEUCO vonios kambarys sukelia emocijas. Tai yra intymi vieta, kur jausitės gerai ir patogiai. Tai elegancijos ir prabangos simbiozė, taip pat atrasite produkcijos estetiką ir funkcionalumą.

Joks kitas kambarys nereikalauja tokio dėmesio ir tiek daug reikalavimų, kaip vonios kambarys. Todėl tai visada sukelia mums susižavėjimą. Jau nuo įmonės įkūrimo 1953 metų, įmonė KEUCO nuolatos vystosi ir plečia savo produktų asortimentą. KEUCO – užėmė vietą, kaip viena iš pirmaujančių įmonių aukščiausios kokybės vonios kambario aksesuarų rinkoje, įmonė nesustojo ir praplėtė savo asortimentą, pradėjo siūlyti vonios kambario baldus, pakabinamas spinteles, kriaukles ir praustuvus, maišytuvus, apšvietimą ir veidrodžius, vonios aksesuarus ir veidrodines spinteles. 

Įmonės sėkmė – tai gaminami laiku ir techniškai naujoviški gaminiai, aukščiausio lygio kokybė, ryškus dizainas, o taip pat naudojamos naujausios technologijos ir moderni įranga. Šiandien KEUCO gaminiai yra parduodami visame pasaulyje. 

Dizainas KEUCO įmonėje užima svarbiausią poziciją. KEUCO įmonės geriausias dizainas yra tada, kai klasikiniai ir šiuolaikiniai elementai yra suderinami. Produkciją, kuriuos sukūrė įmonė ir bendradarbiaudama su žinomais dizaineriais, kurie reguliariai laimi prestižinius apdovanojimus už dizainą. 

Dizainas, kuris neturi įtakos madai, ir aukštos kokybės produktai, užtikrina ilgą tarnavimo laiką – tai yra tik keli įmonės filosofijos aspektai. Įmonė siūlo “Made in Germany” (pagaminta Vokietijoje) produkciją. 

Keuco asortimentas: vonios kambario aksesuarai – muilinės, skysto muilo dozatoriai, stiklinės laikikliai, tualetinio popieriaus laikikliai, WC šepečiai, lentynėlės mului ir kempinei, veidrodžiai, veidrodinės spintelės,  vonios kambario baldai iš stiklo ir metalo, vonios kambario įranga ir praustuvų maišytuvai.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.keuco.de

KEUCO gamintojo kolekcijos

ACCESSORIES
NO-BARRIERS BATHROOM / CARE

keuco-bathroom-1

With KEUCO bathroom accessories you will find a world full of highlights for the bath.
And if more comfort is deisred, with KEUCO Care Design and Accessibility feed into the bathroom. 

FITTINGS

 

keuco-bathroom-3

Single lever mixers, washbasin fittings, bath tub mixers, shower fittings – made in long lasting quality, featuring the best technology, and available in a variety of design that matches virtually every furnishing style.  

BATHROOM FURNITURE / WASHBASINS 
LIGHTS & MIRRORS 

keuco-bathroom-4

KEUCO bathroom editions and collections offer a wide variety of bathroom cabinetsand washbasins in attractive design concepts.

EDITION LIGNATUR

 

 

keuco-bathroom-2

“It is our nature to develop high-quality bathroom concepts.”
With furniture made of natural wood, the luxurious bathroom furnishing concept EDITION LIGNATUR is the outcome of traditional craftsmanship from TEAM 7 and first-class bathroom expertise from KEUCO.

Plačiau apie Keuco

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]