KLAFS LOUNGE Q SAUNA - 50% nuolaida | Sanilux

KLAFS LOUNGE Q SAUNA su Garu ir Infra – Su Nuolaida!

KLAFS LOUNGE Q SAUNA su Garu ir Infra – Su Nuolaida!

KLAFS LOUNGE Q SAUNA su Garu ir Infra – Su Nuolaida!

SUPER AKCIJA! Klafs Lounge Q Sauna su Garu ir Infra! Dabar tik 14 399€* su PVM.

Klafs-loungeq-sauna

Pirties išmatavimai: 230 x 200 x 216,5 cm (P x G x A)

 • Vidinė pirties apdaila pagaminta iš kanadinės tsūgos horizontalių plačių lūkšto plokščių (angl. Hemlock Veneer Panels) iš atrinktų profilio lentų SOFTLINE be matomų šakelių.
 • Saunos lubos pagamintos iš didelio formato kanadinės tsūgos plačių lūkšto plokščių (angl. Hemlock Veneer Panels).
 • Į saunos sieną integruota KLAFS CIRCOTHERM ventiliacija. Reguliuojamas oro srautas. 4 padėčių svirtelė, kartu su reguliuojamo greičio ventiliatoriumi ir kondensato trapu.
 • Visų pirties pločių ir aukščių stiklinis skaidrus grūdinto stiklo fasadas, storis 10 mm,  stiklinės durys 70 x 200 cm, storis 8 mm, kartu su savaime užsidarančiais vyriais, DUET durų rankena (bukas/aliuminis). Furnitūros spalva: EV1.
 • Ergonomiški ir komfortiški Lounge gultai, viršutinis gultas ergonomiškai išlenktos formos. Gultai dviejų pakopų L-formos. Gultas pagamintas iš minkštos ir poringos afrikietiškos abači medienos. Su papildoma abači medienos taburete.
 • Pastatoma ant grindų krosnelė KLAFS MAJUS SANARIUM 9,0 kW, 60 kg. akmenų. Su Turbo Heat funkcija, pirties patalpos pašildymas per 30 min.
 • Krosnelė su SANARIUM funkcija – integruotas į krosnelę garintuvas, galimybė pirtyje turėti skirtingus temperatūrinius rėžimus bei pastiovę santykinę drėgmę. Komplektuojamas kartu su drėgmės davikliu į kuri integruotas garsiakalbis su 10 atpalaiduojančių akustinių muzikėlių.
 • Spalvotas chromoterapijos apšvietimas KLAFS FARBLICHT Coloured lights – skirtingų spalvų gama (raudona, mėlyna, žalia, geltona), su programuojamu valdymo pultu. Spalvu kaita.
 • Sunset – paslėptas apšvietimas iš po nugarėlių, šviečiantys į apačią.
 • InfraPLUS – infraraudonųjų spindulių keramikinis šildytuvas, skirtas Infra terapijoms. Kaitintuvas integruotas į saunos sieną. Su SensoCara technologija savireguliuojančiais nugaros temperatūros bekontakčiais davikliais.. Kartu su patogiu reguliuojamu atlošu iš abači medienos.
 • Dizainerinis šviestuvas LOUNGE – 2 vnt., Deluxe smėlio laikrodis, termometras, kibiras, sąmtis, kvapai, LOUNGE galvos atlošai, nugaros atramos iš abači medienos, higrometras.

*Montavimo, pajungimo, testavimo paslaugos derinamos atskirai.

Daugiau informacijos

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Klafs sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai padės jums parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus, medienos apdailą, krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų. 

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403.