"Klafs" pirtis - puiki priemonė kovoti su alergijos simptomais. | Sanilux

Kaip kovoti su alergija?

Kaip kovoti su alergija?

Kaip kovoti su alergija?

KLAFS pirtis – puikus būdas kovoti su alergijos simptomais

Reguliarus pirties lankymas daro teigiamą įtaką sveikatai, atstato ir sustiprina imuninę sistemą, gerina ne tik bendrą savijautą, bet ir padeda efektyviai pašalinti alergijos simptomus.

 

Pavasario sezonas jau prasidėjo. Pagaliau galima atsikratyti žieminiais drabužiais, mėgautis pavasariškomis paukščių giesmėmis ir žydinčiu gamtos grožiu. Tai puikus laikas, tačiau sudėtingas periodas alergiškiems žmonėms, nes juos kamuoja sezoninė alergija. Pasak PSO (Pasaulio sveikatos organizacijos) duomenų, kas trečias asmuo kenčia nuo alerginio rinito ar astmos.

Reguliarus lankymasis pirtyje padeda pašalinti nemalonius alergijos simptomus.

KLAFS: maudymasis pirtyje stiprina imuninę sistemą

Maudymasis pirtyje užtikrina, kad gleivinės būtų geriau aprūpintos krauju. “Žmonių, kurie reguliariai eina į pirtį, organizmas daug geriau sugeba pasipriešinti žiedadulkių prasiskverbimui”, – sako profesorius dr. Karl-Ludwig Resch, Vokietijos Sveikatos tyrimų Instituto Bad Elsteryje vadovas. Reguliarus maudymasis pirtyje yra labai naudingas imuninės sistemos treniruotėms. Pirmiausia, pasikartojantis stipraus šilumos ir šalčio režimo nustatymas. Tai treniruoja visų odos ir gleivinių kraujagyslių gebėjimą greitai susitraukti ir vėl išsiplėsti.

KLAFS: atpalaiduojanti šiluma pirtyje

Profesorius Dr. Resch aiškina: „Žinoma, pirtis padeda ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir kai skraido žiedadulkės“. Raminanti pirties šiluma atpalaiduoja nervų sistemą ir palengvina alerginės astmos simptomus. Ji atpalaiduoja įsitempusius raumenis giliosiose bronchų atšakose. Tai ypač aktualu žmonėms, kenčiantiems nuo žiedadulkių sukeliamos alergijos: apsilankymai saunoje turėtų būti vykdomi ne tik šaltuoju metų laiku.

Žinoma, šaltesnėmis žiemos dienomis jus labiau traukia į pirtį. Kai drebate,  jūs tikrai nekantriai laukiate raminančios šilumos.

Privati KLAFS pirtis

Norint pasiekti mediciniškai patikrintą stiprinančią įtaką imuninei sistemai, svarbiausia yra reguliarumas. Tai ypač lengva pasiekti, jei  namuose turite savo pirtį. Tie, kurie renkasi savo pirtį, gali tikėtis, kad žiedadulkių sezonas bus ramesnis. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms – turėdami pirtį savo namuose, jie gali lengviau išgydyti alergiją.

Ar manote, kad nuosavai saunai jums reikia didelio namo ar sklypo? Visai ne. Šiandien net nedidelio buto interjere galima integruoti namų pirtį.

Kompaktiška Zoom Klafs pirtis

Vienas didžiausių ir žinomiausių pirčių gamintojų KLAFS sukūrė kompaktišką, išsiskleidžiančią pirtį S1. Šis išskirtinis pirties modelis miestiečiui suteikia galimybę pilnai mėgautis pirtimi jo bute.

Kuo skiriasi Klafs S1 pirtis nuo klasikinio pirties dizaino?

Sustumtos saunos S1 gylis tėra 60 cm, t.y. ne daugiau kaip sieninės spintos. Išskleistos saunos gylis padidėja iki 1,60 m, suteikdamas pakankamai vietos poilsiui.

Namų Klafs S1 pirtis yra 4 dydžių, todėl ją galima integruoti bet kurioje patalpoje.

Plačiau apie produktą

Klafs S1 pirtyje yra įrengtas specialus įeinančio oro filtras, kuris sulaiko žiedadulkes. Todėl žmonės, alergiški žiedadulkėms, gali giliai kvėpuoti namų KLAFS S1 pirtyje.

Sausos druskos inhaliacija Klafs MicroSalt SaltProX

Kompaktiškas „SaltProX“ sausos druskos inhaliatorius yra pirties priedas, ypač rekomenduojamas alergikams. Įrenginys veikia nuo įkraunamo akumuliatoriaus. Kiekvienos pirties procedūros metu galite įkvėpti malonų ir veiksmingą druskos aerozolį. Druska yra tikras išsigelbėjimas visiems šienlige ar astma sergantiems žmonėms.

Druskos inhaliacija saunoje yra naudinga ne tik turint alergiją – Microsalt padeda atsikratyti daugelio kvėpavimo takų ligų.

Plačiau apie produktą

KLAFS įmonės Microsalt SaltProX  išskirtinis sausos druskos inhaliacijos įrenginys dabar su nuolaida.

Microsalt SaltProX bei KLAFS S1 sauną galite įsigyti Sanilux salone.

Straipsnio šaltinis: Schwimmbad.de

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: