Kodėl verta įsigyti nuosavą baseiną?

Kodėl verta įsigyti nuosavą baseiną?

Kodėl verta įsigyti nuosavą baseiną?

Atsipalaiduoti nuosavame baseine yra tikra namų prabanga. Nėra nieko geriau karštą vasaros dieną atsigaivinti baseine su draugais ar šeima savo namuose.

Bet tiesiog ilsėdamiesi baseine tai tik viena iš priežasčių. Taigi, štai dar 10 priežasčių, kodėl verta įsigyti lauko ar vidaus baseiną.

Lauko baseinai ir baseinų įranga

  1. Plaukimas tai nuostabus sportas

Keli plaukimo pratimai tai puiki viso kūno treniruotė. Plaukimo treniruotės pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą, padeda numesti svorį, sustiprina raumenys bei pagerina kūno lankstumą.

  1. Daugiau saulės padidina serotonino medžiago gamybą

Praleidžiant daugiau laiko lauke mūsų organizmas gamina daugiau serotonino hormoną, kuris paveikia mūsų nuotaiką. Saulė, taip pat yra vitamino D šaltinis.

  1. Gydyti ir užkirsti kelią traumoms

Vandens terapija – naudojant įvairią vandens sporto įrangą (aqua fitneso svarsmenys ar aerobikos diskus), kurie gali padėti atstatyti sužalotas kūno dalis. Vandens fizinė terapija yra efektyvi treniruotė. Tokios treniruotės dažnai padeda išvengti sužalojimų ateityje bei padeda palaikyti geresnę kūno būklę.

Lauko baseinai ir baseinų įranga

  1. Streso mažinimas

Po ilgos darbo dienos atsipalaidavimas baseine puiki idėja pabėgti nuo gyvenimo ar darbo problemų bei pasisemti naujų jėgų.

  1. Sutaupyti pinigų pramogoms

Turėti nuosavą lauko ar vidaus baseiną yra namų prabanga ir turi tam tikrų išlaidų baseino įrangai ir priežiūrai. Tačiau, visada turėsite nuosavą pramogų erdvę ištisus metus. Tokiu atveju, visada norėsite leisti laiką savo namuose su artimaisiais, šeima ar draugais.

  1. Galėsite organizuoti populiariausius vakarėlius

Visi draugai ar pažįstami norės dalyvauti baseino vakarėliuose. Jūsų namai taps visų mėgstamiausia vieta gerai praleisti laiką.

  1. Ugdyti stiprius plaukikus

Jūsų vaikai nuo pat mažens jau žinos kaip plaukti baseine bei nebereikės pergyventi dėl jų saugumo vandenyje.

Lauko baseinai ir baseinų įranga

  1. Stiprus miegas

Po gero plaukimo treniruotės greičiau užmigsite.

  1. Baseinas sode ar namo viduje suteikia vizualinio patrauklumo bei vertės

Kieme esantis baseinas papuošia Jūsų sodą. Net kai esate svetainėje ar virtuvėje ir galite matyti baseiną, o vanduo švelniai siūbuoja – tarsi švelni meditacijos sesija.

  1. Mėgautis kokybišku laiku

Poros kurios plaukia kartu, išlieka kartu! Turėdami nuosavą namų baseiną – puiki pramoga praleisti laiką kartu su visa šeima. Bei išmokinti savo vaikus, kad bendro laisvalaikio leidimas svarba šeimos gerovei.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų poilsio erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti baseino įrangą, filtravimo įrangą, baseino apdailą, mozaikines plyteles baseinams, atrakcionus, baseino krioklius bei kitus baseino aksesuarus. Taip pat, galite pasižvalgyti mini SPA masažinių baseinų katalogą čia https://passionspas.lt

SUSISIEKITE

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti SPA, sauną ar garinę sauną, lauko baseiną ar baseiną?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų SPA projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, saunos ir SPA įrangą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]