Lauko ir vidaus baseinų uždangos tipai | Baseinų įranga | Sanilux

Lauko ir vidaus baseinų uždangos tipai

Lauko ir vidaus baseinų uždangos tipai

Lauko ir vidaus baseinų uždangos tipai

Kodėl verta įsigyti baseino uždangą?

Baseino uždanga yra reikalinga tiek lauko, tiek ir vidaus baseinams. “MKT Pool Cover” įmonės žaliuzės apsaugo baseiną nuo dulkių, medžių lapų, sumažina vandens garavimą, apsaugo nuo šilumos ir energijos praradimo, bei nuo atsitiktinio kritimo į vandenį – vaikų ar naminių gyvūnėlių.

Sanilux įmonė siūlo įsigyti įvairių tipų MKT baseino uždangas.

Baseinų uždangų tipai: 

Virš vandens esančios baseino žaliuzi:

SOLO 

Žaliuzių tipo uždanga, kurios vyniojimo mechanizmas yra virš vandens paviršiaus ir nėra uždengtas.

 

QUADRO 

Šios QUADRO tipo baseino žaliuzės įrengtos virš vandens paviršiaus. Velenas gali būti uždengtas iš vienos, dviejų ar trijų pusių medinėmis grotelėmis arba PVC plastikinėmis plokštėmis. Apsauginė baseino uždangos konstrukcija gali būti naudojama kaip suolelis ar gultas.

 

Povandeninės baseino uždangos:

IBL

Suvyniotos baseino žaliuzės integruotos baseino viduje prie sienos, jas galima uždengti povandeniniu suoleliu ar atlenkiamu dangčiu. Atlenkiamą PVC plokštę galima padengti plytelėmis, mozaika ar baseino plėvele. PVC plokštės yra nuimamos.

RWS

Baseino žaliuzių velenas yra atskiroje nišoje už baseino, pripildytoje vandens. Nišą galima uždengti medinėmis grotelėmis, kurios yra nuimamos ir visada bus lengvai prieinama prie mechanizmo.

 

RNO

Velenas, ant kurio suvyniotos žaliuzės, yra integruotas viršutinėje baseino sienos dalyje esančioje nišoje ir jį galima uždengti dangčiu. PVC dangos plokštes galima padengti plytelėmis, mozaika ar baseino plėvele. Jos gali būti atskirai nuimamos.

 

RNU

Velenas, ant kurio suvyniotos žaliuzės, yra galinės sienos apačioje esančioje nišoje. Ją galima uždengti dangčiu. PVC dangos plokštes galima padengti plytelėmis, mozaika ar baseino plėvele. Jos gali būti atskirai nuimamos.

 

SIB

Velenas, ant kurio suvyniotos žaliuzės, yra baseino gilumoje, šachtoje žemiau dugno. Šachta uždengta sustiprintomis PVC plokštėmis, kurias galima padengti plytelėmis, mozaika ar baseino plėvele. Išimamų elementų dėka velenas, esant reikalui, yra lengvai pasiekiamas.

 

AUK

Velenas, ant kurio suvyniotos žaliuzės, yra šachtoje žemiau dugno. Velenas uždengiamas visiškai automatiniu pakeliamu dangčiu, kuris yra padengtas PVC plokštėmis. Jas galima padengti plytelėmis, mozaika ar baseino plėvele. Šį baseino uždangos variantą racionalu naudoti tuo atveju, kai nėra galimybės šachtą įrengti baseino gale dėl baseino formos, pavyzdžiui, ovalo formos baseinas. Arba jei klientas nori, kad žaliuzės visiškai nepastebimai dingtų baseino dugne.

 

Įsigyti baseino įrangą galite Vilniuje „Sanilux“ salone. Mūsų ekspertai parinks jums tinkamas baseino uždangas bei žaliuzes, bei patars visais baseino įrangos klausimais.

Plačiau apie MKT Pool Cover

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: